Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliában élők tudnátok...

Angliában élők tudnátok válaszolni arra hogy ezekre a foglalkozásokra mekkora a tényleges kereslet?

Figyelt kérdés

Olyan idősápoló aki nem bentlakasos 0-24 oras hanem napközben van a klienssel,valamint a fogászati asszisztens?

milyen álláshirdetési oldalakról tudnék tájékozódni?


2015. júl. 1. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kint élek, és én úgy látom, hogy van munkalehetőség mindkét szakmában. Bár én egy angol vidéki városban élek, itt keresnek idős ápolót (nemrég láttam a hirdetést) fogászati asszisztens is keresett szakma..
2015. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szeretnem elkezdeni a fogaszati asszisztensit de bem tudtam hogy megerne e mert nem sok ilyen hirdetest lattam. Az idosgondozas tudom hogy porog kint de en olyat keresek ahol nem kell ott laknom mert a csaladommal keszulok majd kimenni.

koszonom a valaszodat.

2015. júl. 1. 19:49
 3/3 anonim válasza:

Igen, konnyen lehet ilyen allasokat talalni, akar bentlakasos, akar nem.

Fogaszati asszisztens kurzusok pedig rendszeresen indulnak, akar ev kozben is. (London)


www.indeed.co.uk

www.totaljobs.com

www.reed.co.uk

www.monster.co.uk

www.jobs.nhs.uk (csak eu. allasok)

www.carehome.co.uk


Sok szerencset!

2015. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!