Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beosztottak polgári védelmi...

Beosztottak polgári védelmi szolgálatra, mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Beosztottak polgári védelmi szolgálatra, amely adatszolgáltatási kötelezettséggel is jár. Az állandó lakcímem az a hely, ahonnan beosztottak, viszont máshol dolgozom, kb.110 km - re az állandó lakcímemtől, így időm nagy részét nem otthon töltöm. Ezt be kell jelentenem vagy csak a jövőben előforduló esetleges állandó lakcím megváltozását?

2015. júl. 6. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket. Nyilván nem az a céljuk, hogy 110 km-ről rángassanak be, ha baj van.
2015. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam a hölgyet, elmondtam, hogy hol dolgozom, ő rögzítette és mondta, hogy nincs más teendőm. Szóval szerencsére úgy néz ki, el van intézve. Én is úgy gondolom, hogy ez annyiból jó, hogy nem velem számolnak első körben.
2015. júl. 11. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!