Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nálatok is így van, a kocsiban...

Nálatok is így van, a kocsiban ülőkkel köszönéskor?

Figyelt kérdés
Nálatok is így van, hogy ha ismerősötök jön veletek szemben kocsival és nem ismerem a kocsit de ő integet nekem de én nem látom őt, mert a szélvédőn visszatükröződik a külvilág és nem látok be a kocsiba, h ki ül a volánnál, akkor én vagyok a bunkó mert nem köszönök?

#autó #köszönés #szélvédő tükröződés
2015. júl. 6. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:

la és végül is nem integethetek minden autósnak aki szemben jön velem

am én nem kocsival megyek hanem gyalog

2015. júl. 6. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkozok vele, és felhozza (én nem, mivel nem tudtam, hogy ő volt az), akkor mondom neki, hogy nem láttam. És megértik, hogy nem ismertem fel őket, aztán le van tudva. Ettől nem lettem bunkó.
2015. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ja de nekem az gond, hogy a következő alkalommal szóba sem kerül, mert nem is áll velem szóba, mert azt hiszi haragszom rá,

egy harmadik embertől kellet megtudnom ezt

vagy lehet nem is belem van a gond?

2015. júl. 6. 16:30
 4/6 A kérdező kommentje:
*belem* = velem
2015. júl. 6. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem beled van a gond, én sem látom, ki ül egy autóban, sokszor csak később jövök rá, hogy az az izé volt ott benn.
2015. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, de a sofőrök miért nem tudják azt, hogy nm mindig látni őket??
2015. júl. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!