Davide01 kérdése:

Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb állam az U.S.A.-ban?És miért?

2015. júl. 8. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek meg van az elonye es a hatranya is. Fugg attol, mik az elvarasaid, zajos, zsufolt, es csendes, ritkan lakott teruletek mindenhol vannak. Mindenhol van nagyon rossz es nagyon jo kornyek. Mindenhol van jo munkalehetosegu kornyekek es nagyon magas munkanelkulisegu kornyekek. Vannak helyek, ahol utaljak a bevandorlokat, van, ahol meg az illegalisokat is tart karokkal varjak (csak munkat nem adnak nekik). Ugyanugy nem lehet megvalaszolni a kerdesedet, mintha azt kerdezned, hogy szerinted melyik a legjobb allam Europaban? Es miert? - na latod, ugyanilyen nehez valaszolni a te kerdesedre is.
2015. júl. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez vicc ugye?

A GYIK latogatok 80%a nem jart az USA egyetlen allamaban sem, szerinted akkor mi alapjan tudnak velemenyt formalni es kulonbseget tenni 50 allamrol?


En pl. az egyikben elek, es ezen kivul jartam meg 6 masikban de nem lattam eleget, hogy donteni tudjak. Persze ahol most elek szeretem, de egyaltalan nem biztos, hogy az a legjobb!


Ez ilyen felesleges semmitmondo kerdes, mint hogy szerintetek melyik a legjobb kocsi? Senki nem vezetett meg minden automarkat, ugyh mi alapjan dontsunk? Es ha dontunk is, attol neked mitol lesz jobb? Random idegenek a GYIKon elkezdenek USA allamnevekkel dobalozni es te ez alapjan fogod eleted nagy donteseit meghozni, vagy mi?


Nyariszunet van es unatkozol?

2015. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 köszi ment a zöld kéz:)
2015. júl. 9. 00:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!