Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak köztetek, akik még...

Vannak köztetek, akik még látogatják a könyvtárakat? Ha igen, melyikbe szoktatok járni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:

szakkönyvekért, de azokért csak a felesleges lexikális tudáshoz

ami hasznos akár egy kicsit is az már fent van az interneten

2015. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fővárosi Szabó Ervin, bár mostanában ritkán.


Feleségem újságot olvas, és történelmi szakmai könyveket. Kölcsönözni nem szeretek, mert otthon képtelen lennék az olvasásra koncentrálni.

2015. júl. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attól függ, ki mit tart hasznosnak. Nekem elég nehéz lenne bármit is az interneten olvasni. Ráadásul rongálja is a szemet. Olvasáshoz soha nem használom.

Miért vagy képtelen otthon az olvasásra koncentrálni?

2015. júl. 9. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvonja a figyelmem a számítógép :D
2015. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen járok, a H-B megyei könyvtárba.
2015. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ami hasznos akár egy kicsit is az már fent van az interneten"


Általában a digitalizált könyvek mind hibásak. És az interneten sok a hülyeség. Pl. a Wikipédián.


Én rendszeresen járok, egy helyi kisebb könyvtárba, illetve a központi Szabó Ervinbe. De voltam az utóbbi 3 évben egyetemi könyvtárakban és a Tudományos Akadémia könyvtárában is. Az OSZK-ban csak kiállításon.

2015. szept. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hetente háromszor négyszer is járok könyvtárba. van amit könnyebben megtalálok ott, mint az interneten. városi könyvtárba érdemes menni.
2015. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az én optimizmusom is a tudományos diákkörig tartott az internetről :/


komolyabb szakmai munkára csak a könyvtár

2015. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!