Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felteszek egy videót a YouTube...

Felteszek egy videót a YouTube-ra és megosztom facebook-on. Ahelyett, hogy az ismerőseim a YouTube-on like-olnák, dislike-olják és ez elég rosszul esik. Van, aki az egész csatornán végigmegy és az összesre nyom egy diss-t. Ez nekik miért jó?

Figyelt kérdés

Nekem sok óra munkám és energiám van egy-egy videó elkészítésében és feltöltésében, nekik viszont csak egy kattintás. Én tök örömmel fejezem be a videó elkészítését és végre, az életben azon ritka pillanataim közé tartozhatna ez, amiben egy csöppnyi sikert érzek, de nem, itt is csak a fikát kapom. Ez másoknak miért jó? Semmi rosszat nem teszek senkinek, csupán feltöltök egy olyan videót amivel rengeteget dolgoztam és kapom dis-t. Nem értem...


Lehet, hogy túldramatizálom a helyzetet, persze, jön like és a dicséret is, bár nem túl sok a negatívumokhoz képest. Van, aki az egész csatornán végigment és az összes videóra nyomott egy dislike-ot, és egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ebbe mit élvez, ez miért jó neki. Irigy arra a kib*szott 30 feliratkozómra? Vagy neki rosszul esik, hogy az az ÉN videóm és nem az övé? Vagy mit érez? Nem tudom felfogni... Mert ha az egyikre nyom valaki egy dislike-ot akkor rendben, nyilván elfogadom, hogy nem tetszik neki. De, hogy az egész rohadt csatornán végigmegy és arra pazarolja az idejét, hogy az összeset megnyitja, dislike-olja és megy tovább, annak mi értelme van? Nem tudom megérteni ezeket az embereket. Mondjuk simán el tudom képzelni, hogy neki ez csak poén, vagy én nem tudom, de ha a helyzetembe lenne, neki se esne jól... Mondják, hogy szarjam le, ne foglalkozzak vele, de bennem valahol mindig is volt egy belső megfelelési kényszer. Szerintetek?



2015. júl. 20. 02:51
 1/3 anonim válasza:
Milyen videókat csinálsz, belinkeled privátban?
2015. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irigy tetvek. Én ilyenekkel nem barátkoznék.
2015. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megválogatnám az ismerőseimet. Ez poénnak is rossz... és mi lesz, ha esetleg az életben is elsüt majd egy hasonló poént? Teszem azt, úgy tesz, mintha bele akarna lökni egy szakadékba?

Te meg az ijedségtől majd bele is esel.

2017. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!