Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A skinheadek veszélyesek?

A skinheadek veszélyesek?

Figyelt kérdés
Konkrétan annyit tudok, hogy nem kedvelik az etnikumokat. De ennyiben kimerül. Annyit tudok még, hogy a "feketék" mindenkit skinheadnek hívnak, akinek rövid a haja. Nekem is rövid hajam van, nullásra vagy egyesre van nyírva, aztán kötöttek már belém etnikumok, meg kiabálták "skinhead vaddisznó", pedig nem vagyok skinhead, csak rövid a hajam, mert így könnyű tisztán tartani meg szerintem férfias.

2015. júl. 20. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy a cigányokkal kapcsolatban az az előítélet, hogy aggresszív bűnözők, úgy a skinheadekről is az az előítélet, hogy aggresszív fajgyűlölők.
2015. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak köztük veszélyesek de rendesek is, ezt nem lehet csak így kimondani, hogy milyenek.
2015. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nincs velük alapvetően semmi gond, a kisebbségiek meg azért utálják őket, mert általában a rövidebbet húzzák ha összetűzésbe keverednek velük.


Ha választani kell hogy egy csoport ci***y vagy skinhead mellett kelljen elsétálni az utcán inkább az utóbbi, azok nem kötnek bele az emberekbe csak úgy heccből.

2015. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vagy ahogyan te fogalmaztál etnikum, akkor nem azok rád nézve. Békén fognak hagyni, kivéve ha kötözködsz velük, vagy olyat csinálsz, ami nekik nem tetszik. Legföljebb a nullás/egyes hajad miatt esetleg megpróbálnak ismeretséget kötni, hátha ők is skinheadnek néznek. Amúgy jó emberek vagyunk, csak azt b*szogatjuk, aki megérdemli.
2015. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi nem keressük a balhét. Ha valaki provokál akkor kiállunk akárki ellen.
2015. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én még egy igazi skinheadet sem láttam életnagyságban. Mifelénk ritkák. Egyébként nem öltözöm úgy, mint egy skinhead, csak a hajam rövid. Köszi a válaszokat.
2015. júl. 22. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem a ruha teszi.
2015. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem? Akkor gondolom a nézetek. De nem lehet belelátni más nézeteibe csak úgy telepatikusan.
2015. júl. 23. 18:14
 9/10 anonim válasza:
48%
Általában mi den skinhead ugyan azt az eszmét követi legalabb is igy kene lennie... Szoval belelathatsz a fejukbe. Amugy az a skinhead aki csak ugy beledkot az utcan az nem valódi... Az csak divatból az ami.
2015. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom mit vallanak, csak annyit tudok, hogy nem bírják a színes elemeket. Bár azokat egy jóérzésű magyar se.
2015. nov. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!