Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a facebook-on ki van...

Ha a facebook-on ki van kapcsolva a chat funkció, akkor miért látszik az elszürkült chat ablakban, hogy mégis fent vagyok? Másik profilból megnéztem és mutatja a perceket a név mellett. Lehet valahogy teljes inkognitóban maradni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 17:38
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg nem. Sokáig én is azt hitte, hogyha kikapcsolom a chat funkciót, akkor nem látnak. Aztán később hallottam egy ismerőstől, hogy látott reggel facen. Gondoltam is, kipróbálom egy másik profilról, hogy megbizonyosodjam. Így hogy leírtad, úgy tűnik nem lehet teljes inkognitóban maradni
2015. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
-sokáig én is azt hitt(em)-lemaradt az "m" betű
2015. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt már én is tapasztaltam, azonban nekem személyesen van rá egy megoldásom: egy ~négy éves telefont használok, amin nincs szoftveresen támogatva a messenger (tehát béna, noname az oprendszer), ezért csak böngészőből tudok felmenni facebookra. Szerencsére az Operát le tudtam hozzá tölteni, onnan szoktam chatelni, és soha nem mutat online. Gondolom azért, mert a böngésző nem rendelkezik folyamatos internetkapcsolattal, csak az adott oldal újratöltésénél kommunikál a szerverrel, így ha betöltött, gond nélkül elolvashatom az üzeneteket, nem fog semmiféle visszajelzést küldeni. Heti egyszer felmegyek gépről (offline), de akkor is látom telefonon, hogy vagy három napig kintvan, hogy 'utoljára elérhető hétfőn/3napja'. Jelenleg 3 hete nem voltan gépnél, azóta csak annak válaszolok, akinek akarok.

Fogalmam sincs, hogy másik Op. rendszeren/telefonos böngészőn működik-e, de egy próbát szerintem megér.

Telefon típusa: Samsung wave y

Operációs rendszer: Bada

Böngésző: Opera

2015. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!