Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az a kifejezés,...

Mit jelent az a kifejezés, hogy "ereszd el a hajam buli"? És honnan ered?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hogy honnan ered, azt nem tudom, de azt jelenti, hogy irtózatos nagyon nagy buli. Gondolom úgy alakult ki, hogy mindent szabad volt csinálni, egymást tépték (de csak átvitt értelemben) és ezért... Bocs, ha hülyeség...:-)
2008. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy honnan ered én sem tudom, szerintem nem valami mélyre nyúlik vissza, úgyhogy ne mély gyökereket keress. Amúgy igen, olyan bulit jelent, hogy... ihaaaaaaaajjjjjj:)))))))
2008. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Főként nők közötti verekedésnél hangzik el, hogy "ereszd el a hajam!" leginkább ők azok akik egymást tépik. Nagy ivászatokkal egybekötött bulikon sok minden előfodulhat, az alkohol oldja a gátlásokat, kikezdenek egymás férjével feleségével. Nagyobb bulikon el-el csattan egy-egy pofon!

Régen egyszer valaki azt mondta nem is igazi falusi lakodalom az, ahol nincs verekedés!

2008. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HiHu36 válasza:
44%

mc hawer és tekknő piros bicikli számából ered:


"Ereszd el a hajamat úgysem hagyom magamat. Sej ribizli, piros bicikli.."

2014. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4/4 :DD
2019. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zsüttüdü - düttüdü
2023. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!