Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigány létemre nem jövök ki a...

Cigány létemre nem jövök ki a cigányokkal van még így valaki?

Figyelt kérdés
A szüleim normálisan neveltek a tesómmal együtt, kis korunkban szégyeltük is a származásunkat, de mára már elfogadtuk magunkat! Mindig magyar barátaink voltak és 1-2 cigány! Nem vagyunk csúnyák, nem beszélünk tájszólásosan, ápoltak vagyunk, szüleim normálisan dolgoznak! Vannak rokonaink különböző városokban de mintha más világból jöttek volna... Igazából nem vagyunk teljesen cigányok, a családba folyton cigány-magyar házasságok voltak ez is érdekes :D az ükanyámtól kezdve több generáción át.. Van rajtam kívül olyan cigány aki elfogadta magát és normális életet él, de sokszor inkább szégyenli a származását?

2015. júl. 28. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél büszke magadra, hogy értelmes, értékes ember vagy.
2015. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ember vagyok, és nem jövök ki az emberekkel.


Egyébként az tény, hogy sok előítélettel fogsz találkozni, talán egész életedben végigkísérnek majd. A bőrszíned a legmeghatározóbb bélyeg, de nekem egyszer azt mondták, hogy mindenki az, aminek vallja magát... Tehát ha megtagadod, hogy cigány vagy, az is egy megoldás.

2015. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyképűen hangzik de büszke is vagyok, sokszor azt kérdezem magamtól hogy más cigány miért nem tud úgy élni és viselkedni mint mi? akkor nem lenne ennyi gyűlölködő ember... Olyan rossz olvasni a sok negatív dolgokat (amit valahol meg is értek) és még én szégyenlem magam a szemét cigányok helyett! Sőt néha el is kezdek vitatkozni hogy én igenis különb vagyok és normális életet élek, de aztán rájövök hogy felesleges mert úgy sem értik meg és nem is érdeklik őket, mivel a sok rossz tapasztalat már "meghozta gyümölcsét"
2015. júl. 28. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked is leírom akkor kedves kérdező, hogy ha a 10 millió emberből kettő vagy három megszól a hosszú évek alatt és megmarad benned: az még nem jelenti azt, hogy a többieknek baja van veled. Csak a feltűnően gusztustalan embereket könnyű megjegyezni.
2015. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én (nagyon kis részben) orosz vagyok (de más származású is) annak ellenére nem jövök ki jól az oroszokkal.
2015. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!