Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék túllépni a...

Hogyan tudnék túllépni a szerelmi bánaton Istenbe vetett hit által?

Figyelt kérdés
A másik fél már teljesen túl lépett rajtam és szerintem mással tervez, de én nem tudok túllépni. Érzem Isten vigasztalását, és hogy segít, de nekem valahogy mégis az kéne, hogy vissza adja azt a személyt:(

2015. aug. 2. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha imádkoznál, sokat segítene. Kérd, hogy segítsen neked abban, hogy ne legyél ennyire szomorú. Ha haragszol is arra az emberre, akkor kérj erőt a megbocsátáshoz. Érdemes lenne azt is kérned, hogy adja meg mindkettőtöknek, hogy boldog legyen, ha egymás mellett, akkor úgy, ha mindkettőtöknek valaki mással kellene élnie, akkor pedig úgy.

Talán más lelki "gyógyszerek" is segíthetnek még, például bibliaolvasás, misére/istentiszteletre járás, gyakori áldozás/Úrvacsora, stb.

2015. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszerű,imádkozzál de tegyél is érte.

ha kel még neked harcol érte esetleg kezd azzal hogy elmondod neki amit érzel.

ha semmi esély nála akkor kutya harapást szőrével.

az az keresd meg azt aki elfeledteti veled őt.

2015. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem keresek mást, max Jézust, és a fő kérdésem nem is erre irányult. De azért köszi, hogy válaszoltál !:)
2015. aug. 3. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha túllépnél és kész, nem pedig rajtad kívül álló feltételeket rögtönöznél neki, akkor nem volna ezzel se gond...
2015. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiú vagy ,vagy leányzó?
2015. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ilyenkor arra gondolok, hogy az Úr majd ad egy jobbat. Semmi sem történik feleslegesen. Persze ez csak az én véleményem.
2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!