Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » KOLESZOSOK, hol oldjátok meg...

KOLESZOSOK, hol oldjátok meg az intim szőrtelenítést?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
én nem voltam koleszos, de tesóm igen, ő kozmetikushoz járt.
2010. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Fürdőben láttam régen lányokat, mondjuk ez kolifüggő, ott 4 zuhanyzó volt egymás mellett. Ahol most vagyok csak 1 van, nyilván itt nem lehet szöszölni sokáig mert a többiek nem örülnének.. nemtom itt hol csinálják, lehet szobában amikor más nincs.. vagy wcben..

Én otthon szoktam, nem itt.

2010. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
ott alul
2010. márc. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Az első koleszomban nyitottak voltak a zuhanyzók, szóval beszereztünk zuhanyfüggönyt, és felcsíptettük. Mikor még nem volt, nagy törölközőt akasztottunk a zuhanyrúdra (nem tudom másképp leírni). A másik koleszban már normális zuhanyzók voltak. Bár nem tudom mire vonatkozik a kérdés, kevés a zuhanyzó, vagy nyitottak és mindenki lát?
2010. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok koleszos, csak általánosságban kérdezem.
2010. márc. 9. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Táborokban is, ahol koliban van a szállás, ha több zuhanyzó van, akkor zuhanyzás közben szokták, vagy amikor a szobatárs nincs benn a szobában. De nekem olyan is volt, hogy az egyik lány, akivel jóban voltam, megkérdezte, hogy epillálhatja-e magát, amíg én gyakorlok(hangszeren) a szobában. Mondtam, persze. Vicces volt...:D:D
2011. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfordultam, leborotváltam. Egyszer sem jött oda senki azt mondva, ezt mégis hogy képzelem!?
2019. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!