Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan mentsük meg a várost?

Hogyan mentsük meg a várost?

Figyelt kérdés

A városba, ahol lakom, szeméttelepet szeretnének építeni. Elég közel lenne a házunkhoz.

A telep 1000 méteres körzetében 2 (!!!) óvoda is van.

Nem elég a Coca Cola gyár, amit x éve építettek, szintén közel a két óvodához.

A telep építése után, büdös lesz, ráadásul szinte mindennap kukásautók mászkálnak majd az utcában, a levegő szennyezett lesz, a talaj pusztulásba indul, a házakat senki.nem fogja megvenni, mert ki.költözne olyan helyre, ahol szeméttelep van a közelben?

Tehát kérlek segítsetek, hogyan menthetnénk meg a városr, már a Greenpeace-nek is írtam.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. aug. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hazudja azt a város lakossága, hogy a szeméttelep helyén megjelenni látták a Szűz Máriát és a csecsszopó Jézust, így mindenképpen kegyhelyet kell csinálni a területből.
2015. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez mekkora jó ötlet!!! :)
2015. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegye meg neked apa.
2015. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Válaszoló.

Én nem láttam ott Őket, hazudni nem szeretnék.

Kedves 2.! Szerintem te csak a válaszokra reagálni.jöttél.

Kedves 3.! Szerintem vehetnéd a fáradságot és átmehetnél, máshova kommentbetyárkodni, mert ezt egy komoly kérdésnek szántam.

THENX!

2015. aug. 13. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Kommentbetyár vagyok, nem tehetek róla. Ilyen vagyok, és kész. :P
2015. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lakosságnak mindenféleképpen össze kell fogni.


- Szervezkedni kell személyesen is, és manapság már a facebookon is.


- Fontos a folyamatos nyilvánosság, amit persze nem könnyű elérni. Folyamatosan akciózni kell.


- Aláírásgyűjtés! Minden törvény adta lehetőséget meg kell ragadni. Közmeghallgatást, helyi népszavazást kell kezdeményezni.


- Meg kell nyerni egy-két jogászt az ügynek, akik átlátják a jogi helyzetet, és megtalálják, hol lehet fogást keresni rajtuk.


- Meg kell keresni külön-külön az önkormányzati képviselőket, a terület parlamenti képviselőjét, megyei önkormányzatot, minden illetékest. Akkor is, ha nem fognak támogatni, de legalább lássák, hogy vagytok.


A Zengőn is és a Tubesen is meg tudták akadályozni a civilek a NATO-lokátor építését. Nektek is van esélyetek!

2015. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyes jó volt, mentazöld. Hazudni nem szeretnél, de kell. A rendes embernek van csak megtiltva?
2015. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!