Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Szabó Ervin könyvtárnak...

A Szabó Ervin könyvtárnak lehet könyveket adni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó, nekem már nem kellő, de jó állapotú, nem ezer éves könyvem. Pl.: ismeretterjesztők, gyermekregények (Thomas Brezina). Tervezem, hogy majd viszek belőlük a Mikulásgyárba télen, de eszembe jutott, hogy hátha a könyvtár fogad ilyen könyveket.

2015. aug. 20. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a könyvtárak minden adománynak örülnek, de helyszűke miatt azért mégsem tudnak mindent elfogadni. Nem tudom hogy a Szabó Ervinben mi a helyzet, érdemes előtte egyeztetni velük.


Én a hasonló gondomat úgy oldottam meg, hogy odaadtam egy maszek antikvárius ismerősömnek. Ő papírdobozokban kirakta a boltja elé, és jelképes 30-50-100 Ft-ért árulta. Az sem volt baj, ha időnként lenyúlt belőle valaki egyet-egyet, lényeg hogy nem a kukába került.

:)))


A Mikulásgyár jó ötlet, szerintem a mesekönyveket, gyermek ismeretterjesztőket mindenféleképpen oda vidd.

2015. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 20. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Általános iskolába vidd
2018. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!