Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégiumos, gimis történetek?

Kollégiumos, gimis történetek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok ki hogyan élte/éli meg a kolis éveit!:))Történetek,tapasztalatok jöhetnek!Kérlek ha írsz akkor viszont írd oda azt, hogy melyik Gimibe jártál/jársz:))

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2015. aug. 20. 22:50
 1/2 anonim válasza:

Mondjuk az se mindegy, hogy milyen nemből. Mivel ha lány, akkor egy kis "elbújok és megijesztem" tréfa is hatalmas akció, viszont ha fiú, akkor ott a kukában való fürdetéstől az éjszaka alvás közben, ágyneműstől való kirámolásig bármi megeshet:D Én az utóbbiba tartozom, és hát a szigor ellenére vannak jó történetek. A szokásost is elsütöttük, mikor is az emeletes ágy felső részének a lapját kiszedtük, szivacsot meg vissza. Mikor rá akart ülni a személy, hát nem járt jól. Szekrényajtót, valamint szoba ajtót párszor már kiszakítottuk. Szék lába hajlított vascső volt.. Tökéletes lángszórónak tituláltuk. Egyik végén fújtuk a sziszegős szappant, másik végén meggyújtottuk. Sorolhatnám még, de ezek a kultúrálisabbak. Igazából a társaság fantáziáján és bátorságán múlik az egész.

Megjegyezném, mi még a normálisabbak voltunk, ajtót nem direkt szakítottunk, valamint ügyeltünk mindig a testi épségre!

Pontos nevet nem fogok mondani, Mezőgazdasági iskolába járok.

Ha szeretnél még ilyeneket hallani, tudod hol találsz:D

2015. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én még nem végeztem, de nagyon jó sztorik vannak:) 3. emeleten párkányon átmászkálás a másik szobába, csak úgytól kezdve a lopjukleazohanyrozsat es adjuk ki bérlésre pénzértig volt minden, pedig a miénk egy szigorú kolesz. Ami a mi részünkre tartozik, azt nem szeretném elmesélni, mert az már jogszabályt is sért:D Megéri elmenni egyébként koleszba, hatalmas:D
2015. szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!