Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért féltett ettől apukám...

Edócsa kérdése:

Miért féltett ettől apukám főnöke?

Figyelt kérdés

Céges bulin vettünk rész. Apámmal ugyanazon munkahelyen dolgozunk, de ő nem jött, ezért megbízta vele a közvetlen főnökét, hogy vigyázzon rám.

Este, mikor táncoltunk, megemlítette, hogy vigyázzak, nem jelent jót, ha valaki tánc közben nem a derekamat fogja, hanem elvándorol a keze. Oké, ha lecsúszik a keze, értem, de ha a lapockámra megy, az miért baj?

Kérdeztem őt is, apát is. Főnök nem mondta, apa meg csak annyit mondott, majd egyszer rájövök, meg hogy különböző módon szemléljük a dolgokat.

Még akkor sem mondta el konkrétan, amikor megemlítettem neki, hogy valaki táncolt velem így.

Valami olyasmit jelent, hogy nem igazán teszek a táncpartnerem kedvére? Mert én erre következtetek.

Jól gondolkodom?



2015. szept. 12. 22:37
 1/5 Duenna ***** válasza:
90%
Tudod te nagyon jól, miért féltett apukád is, meg a főnöke is! Nem mutatna jól, ha valaki tánc közben letapogatja-megtapogatja a lányát, miközben egy munkahelyen dolgoznak! Ne hozd se magadat, se apukádat kényelmetlen, vagy szégyen-helyzetbe, hogy megtapiznak.
2015. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mégis hány éves vagy, 12? Ne legyél már ennyire buta és naiv...
2015. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan jó lenne, ha nem köntörfalazna mindenki... Igen, naiv vagyok, és azért nem tudom, mi volt ez, mert először hallottam ilyesmiről, nem tapasztaltam még. Otthon ülő típus vagyok, nem voltam még ilyen táncos összejöveteleken, csak kétszer kb., de mindig hamar megléptem.

De a választ szeretném megtudni, ha valaki volna szíves őszintén megosztani velem.

2015. szept. 13. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményeket kaphatsz, választ nem. A véleményekben mindenki magából indul ki, hiszen semmi konkrétat nem tud. A megfelelő válaszhoz viszont sokkal több információ szükséges.

Én is csak véleményt tudok mondani. A helyzet vagy olyan volt, hogy ki akartak veled kezdeni, vagy nem. De a főnök rendelkezhetett több információval a srácról, és ez vezette a figyelmeztetésre. Lehet, hogy egyszerűen csak ilyen a szemlélete és a dolog ártalmatlan volt. Hasonló a helyzet apáddal is.

Olyasmit biztosan nem jelent, hogy nem igazán teszel a táncpartnered kedvére. Elég nehéz ilyent tánc közben elképzelni ha csak táncról van szó. Mondjuk, ha a lábára lépsz, az lehet szóvá tenni. Mondjuk, lehet, hogy a srác egyszerűen így táncol. Mondjuk lehet, hogy egyéb szándékai voltak (bár ha nem vetted észre, akkor vagy béna volt, vagy nem voltak szándékai - nincs olyan naiv ember, aki egy nem kívánt szándék kivitelezését ne venné észre).

2015. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem most már.

Nos, annyit mondhatok, hogy a mozzanatnak nem hinném, hogy lett volna bármi jelentősége, mivel egy másik felettessel táncoltam, aki családos. Éppen ezért csodálkoztam, mi baj történt.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. szept. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!