Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez nagyon kiábrándító?...

Fiúk! Ez nagyon kiábrándító? (Lent)

Figyelt kérdés
Ma tesióra után a barátnőmmel kicsit túlságosan is hülyék voltunk. A jókedv és az idiótaság hevében én ''poénból'' köptem egyet. Nem szoktam ilyet, igazából így visszagondolva nem tudom, miért csináltam. De a probléma igazán az, hogy az osztálytársam, aki mondjuk, hogy tetszik, de ez most nem lényeg, végig mögöttünk ment, és ezt végignézte. Most mit gondolhat rólam? Rákerültem a fekete listára, hogy egy büdös láma vagyok, nehogy hozzámszóljon, mert még véletlenül leköpöm? Vagy mi? Ezzel nagyon leástam magam? Légyszi segítsetek! 14/L

2015. szept. 29. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon kiábrándító, de nem vagyunk egyformák. Reménykedj, hogy a srác a köpködős lányokra bukik.
2015. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ez neki valószínűleg nem nagyon tetszett. Finoman szólva. Legalábbis szerintem.
2015. szept. 29. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
ugyan lány vagyok, de ha látta, hogy poénból csinálod akkor nem hinném hogy emiatt rosszat gondolna rólad, ha meg igen akkor az az ő vesztesége nem a tiéd:D plusz a fiúk is állandóan köpködnek
2015. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ki, kedves előtti. Én soha nem köpködtem.
2015. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Elég gusztustalan tapló szokás. De sok fiú szereti, ha szex közben a lány a szájába köp.
2015. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nem ezen múlik. Főleg ha csak viccelődtél és nem egy elmebeteg vérengző marhának tűntél.
2015. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De sok fiú szereti, ha szex közben a lány a szájába köp."


Vagy még inkább, ha a megfelelő pillanatban, érzékien a fiú szájába csorgatja a nyálát :)


https://www.youtube.com/watch?v=5OdsdEMgZbU

2015. szept. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még fiúktól is gusztustalan dolognak tartom, úgy hogy én is fiú vagyok. ( Hasonlóan böfögés, stb-hez ). De egy lányhoz tényleg nem illik. Hogy a srác mit gondol, azt meg senki nem fogja tudni megmondani.
2015. okt. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy csak viccből, vagy inkább meggondolatlanságból volt. Nem vagyok egy türhő paraszt...
2015. okt. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!