Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondoconos lányok! :D Nektek...

Mondoconos lányok! :D Nektek bejönnek a magas, vékony, kicsit hosszabb hajú, pandás pasik? XD

Figyelt kérdés
Mondoconos csajok véleménye érdekelne, hogy milyen típusú pasik jönnek be? Pl. a magas, vékony, kicsit hosszabb hajú, fekete ruhájú, pandás srácok? :D

2015. okt. 14. 02:10
 1/10 Molyember ***** válasza:
53%

Én nem vagyok mondoconos lány, de mondd már el, miért kell a kérdésbe XD-t és :D-t írni? Viccesnek érzed a kérdést.

Ja, mi az a pandás pasi?

2015. okt. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja ez engem is erdekel. Smugy valaszolva: a mondoconos lanyoknak szerintem anime pasi izlese van kb, ezert a legtobb szingli. Legalsbbis akiket en ismerek.
2015. okt. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ugyan, ha nem Sebastian Michaelis vagy, akkor esélyed sincs! De tényleg, mi az a pandás pasi?
2015. okt. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Pandás pasi: Elhízott lusta vegetáriánus?
2015. okt. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
01:25 ez jó volt. :D
2015. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pandásról az jut eszembe, hogy valószínűleg fekete nyomok vannak a szeme körül, mintha behúztak volna neki egyet.


A tizenéves kis fangirl sereg valószínűleg az animés, ázsai szerű hosszabb hajú helyes szépfiú külsőre bukik és ezeket a pasikat bámulják a conokon.


Egy érett lány, nő nem ez alapján fog dönteni, mindenkinek megvan ugyan úgy a saját ízlése, attól, hogy Conokra jár.

2015. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok és járok conra. A pocakos gamereket szeretem :3
2015. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Molyember ***** válasza:
Eddig hány privit kaptál, Bonney? :D
2015. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyet se pedig még a cicim is nagy :((( :_D
2015. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"pocakos gamereket szeretem" o.O

Ilyet se látni minden nap.


Nem tudom mi lehet az a "pandás" srác, de számomra nem sejtet semmi jót.

2015. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!