Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy magas szép lány és egy...

Egy magas szép lány és egy alacsony kevésbé szép lány barátnőként összeillenek? Úgy értem előbb -utóbb valamelyik nem lesz féltékeny?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Uramisten, micsoda kérdés. Az ilyen külső jellemzőknek semmi közük a barátsághoz. Ha ennek alapján akarsz dönteni, akkor az nem barátság. Nőj fel.
2010. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te melyik vagy? lefogadom hogy a magas szép. Ja, magas, szép, és egy SENKI:S
2010. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha valamelyikük ilyeneken gondolkozik akkor nyilván már MOST féltékeny illetve ha a magas szép írta akkor meg a másikat nézi le, és el van telve magától, ami szintén nem túl barátias. De amúgy ha valakinek nem fontosak a külsőségek, főleg egy barátságban természetesen lehetnek örökre jó barátnők.
2010. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem teljesen jogos a kérdés. Én magas és szépnek mondott lány vagyok. Akit évekig a legjobb barátnőmnek hittem, alacsony és kevésbé szép lány. Engem természetesen egy pillanatig sem zavart az alacsonysága, nagyon szerettem, mindig számíthatott rám, és látszólag fordítva is. Sülve-főve együtt voltunk, sőt, az akkori párom társaságába is bevittem, hogy ameddig én velük vagyok, barátnőm ne üljön egyedül otthon. Aztán 2 évvel ezelőtt egy nyári estén egy padon üldögéltünk a sétáló utcán, és beszélgettünk. Egyszercsak odajött hozzánk egy helyes pasi, és elkezdett velünk beszélgetni. A végén elkérte az én számomat. (Nem adtam meg neki, akkor barátom volt). Hazafelé a barátnőm nagyon csendes volt, alig szólt hozzám. Aztán amikor megérkeztünk a lakásba (együtt laktunk albérletben), földhöz vágta a táskáját, és elkezdett üvölteni, zokogni, hogy ő ezt nem bírja tovább, elege van belőlem, mindig ez van, hogy csak hozzám jönnek oda a pasik, stb. Én földbe gyökerezett lábbal álltam, a döbbenettől teljesen lemerevedtem. Rájöttem, hogy az a lány, akit a legjobb barátnőmnek hittem, csak azért van mellettem, mert nincs más barátja, és nem akar egyedül lenni. Ki tudja, hogy mióta gyűlölt már, csak azért mert szép vagyok. Egyszerűen döbbenetes és ijesztő volt ez a felismerés. Ez után az eset után egyre jobban eltávolodtunk egymástól, különköltöztünk, most meg már szinte nem is beszélünk. Szóval a kérdésedre válaszolva: de igen lehet, hogy valamelyikőtök féltékeny lesz!
2010. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos könnyen lehet,hogy a kevésbé szép féltékeny lesz.a jó kinézetű emberekre gyakran irigyek.holott csak törödnek magukkal,mert mindenki szeret-szeretne jol kinézni.sajnos irigy és szerencsétlen emberek mindenhol vannak de az a legbosszantóbb,hogy semmit nem tesznek azért,hogy megváltozzon a külsejük,hanem inkább féltékenykednek,holott ezzel nem mennek semmire.
2010. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!