Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz szerintetek, ha...

Nagyon gáz szerintetek, ha fiú létemre elsírtam magam a Kis Gyufaárús Lány történetén?

Figyelt kérdés

Órán halgattuk magnóról ,és a végén pontosan csak elpityeregtem magam, amúgy nem vagyok egy sírós típus ,eddig kb soha nem sírtam filmeken pl. De ez a történet különösen szomorú és nyomasztó volt számomra.

Szerintetek nagyon ciki?

18/F


2015. nov. 2. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérintett téged a történet nincs ebbe semmi igazából. Én még kb 8-10 éves koromban hallottam ezt a történetet még el is kellett játszanunk egy iskolai előadáson, és akkor még 10 éves fejjel nem fogtuk mi fel igazán a történetet. De volt rá példa hogy ugyan ezt a történetet 20 évesen elolvastam neten mert nem emlékeztem már rá annyira és időm is volt rá és bizony engem is megérintett bár nem sírtam de közel jártam hozzá. Nincs ebbe semmi baj, ilyen érzékeny jellem vagy.
2015. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki. Az már annál inkább, hogy a gyufaárust hosszú ú-val írtad.
2015. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen suli ez, hogy 18 évesekkel mesét hallgattatnak? Nem ciki, de ha az osztálytársaid észreveszik, az kellemetlen.
2015. nov. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önmagában semmi esetre sem. Van beleérző képességed. De az lehetséges, hogy a környezetednek nincs, továbbá tahó is egy része, ott már akadhat kellemetlenség, de azzal viszont nem érdemes törődni, nem éri meg az időráfordítást.
2015. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem az, de egyébként a többiek észrevették ezt amit kérdeztél?
2015. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,szerintem nem vették észre. :)
2015. nov. 3. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem ciki, hülyeség, hogy nem sírhat egy fiú

22/N

2015. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!