Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mióta használod az oldalt és...

Mióta használod az oldalt és eddig hány kérdésre válaszoltál?

Figyelt kérdés

Egy oldalon 30 kérdést jelenít meg amire válaszoltál, így könnyebb

számolni :) Én 4 éve és 540 válasz :)



2015. nov. 6. 21:41
 1/7 anonim válasza:

régóta, 2009-ben regisztráltam először.

több ezer talán több tízezer kérdésre válaszoltam már, fogalmam sincs mennyi lehet a pontos szám.

volt hogy bannoltak, aztán azért kellett új accot csinálni, volt hogy meguntam és csináltam másik accot.

emlékszem az első regisztrációm 2 éves volt kb, ott több mint 200 oldal privát üzenetem volt.

2015. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, kb 5 éve azt hiszem. Ez a felhasználom szerintem 2 év körüli lehet. 173 oldal a megválaszolt kérdéseim úgy, hogy régen aktívabb voltam....
2015. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A privát üzenetek itt 54 oldal.
2015. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 éve...és 1000 kérdésre válaszoltam eddig, főképp itt a Kultúra és közösség kategóriában.
2015. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok mint az első válaszoló. 2010 eleje óta vagyok aktív, tiltottak is már ki, és ezen kívül van vagy 3 felhasználóm itt. Mindegyiken rengeteg oldal megválaszolt van, úgyhogy kb. több ezer megválaszolt van.
2015. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
138 oldalnyi kérdés (plusz pár tucat, amiket időközben töröltem a listáról) durván három és fél év alatt. Hupsz, ez egy picit sok :)
2015. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"A privát üzenetek itt 54 oldal." Huhuhuhúúú! Ez igen.
2015. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!