Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nagypapámtól örököltem 2 db...

Havasi Szilvia kérdése:

A nagypapámtól örököltem 2 db eredeti H. Himmler Waffen SS gyűrűt és még jó pár dolgot. Afelől semmi kétségem sincs, hogy nem eredetiek, minden sorszámozott és a német rokonok segítségével jutott be az országba. Hol tudom bevizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha ezt egy hozzáértő személy is megerősítené, csak nem tudom merre induljak el??? Ha esetleg lenne valaki, aki komoly érdeklődő, azzal szívesen elbeszélgetnék, vagy esetleg egy-két dologban üzletre is juthatnánk! DE csak komoly érdeklődők keressenek! Köszönettel: Havasi Szilvia
2015. nov. 9. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
7-14 ezer közt lehet darabja. Annyi van belőle mint a szemét.
2015. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok régiségüzlet, militária bolt található az interneten is, ők nyilván a náluk szokásos felvásárlási árat megmondják. Magáneladáskor személyesen ennél valamivel többet kapsz értük.
2015. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nézegetve a googlen és is több helyen 7 és 14 ezer forint értékben láttam olyan eladó gyűrűket amik neked is vannak.


Tudni kell, hogy ezek a német tárgyak nagyjából olyanok mint nálunk a régi Kádár rendszerben osztogatott kiváló dolgozói kitüntetések. Millió sok pld van belőle, szinte minden nagyszülőknek, idős szülőknek akad..

2015. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezeknek a cuccoknak igazaból sak eszmei értéke van,hiszen semmi nagy durranás nincs nálad igazából!Rengeteg ilyet gyártottak,és nagyon sok meg is maradt belőle,szóval ezzel olyan nagy bizniszt biztosan nem fogsz tudni csinálni!
2015. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvannak még?
2021. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!