Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a dolog miért olyan nagy...

Ez a dolog miért olyan nagy szám, hogy felháborodtak rajta?

Figyelt kérdés

[link]


Nem mindegy hogy valaki az első vagy második sorban ül?

Csak kíváncsi vagyok nem provokáció akar lenni


2015. nov. 9. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Úgy gondolom, hogy az első sor az azt a sort jelenti, amely előtt már további ülőhely nincs. Ha nem így van, akkora erre egyértelműen fel kell hívni a figyelmet.

Így érzek benne némi megtévesztést.

2015. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Színházban én is az első sorban szeretek ülni, mert:

- nem kell mindenkin átmászni, hogy leülj

- nem másznak át rajtad mások

- jobban látsz

- az előtted ülőt viszont nem látod félprofilból, ahogy orrát túrja (volt ilyen)

- kitudod nyújtani a lábad

2015. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

plusz a tudat hogy egy rakat ingyenelo fideszes foratyi takarja a kilatasomat... felbecsulhetetlen


^

provokacio

2015. nov. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Molyember ***** válasza:
100%
Orwell, remélem, látsz minket odafentről, és mosolyogva vakargatod egy disznó hátát. Hiszen te megmondtad, csak az elmúlt hetven év kevés volt, még nem sikerült megérteni.
2015. nov. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Pénzedért te is azt várod el, amiért fizetsz!

.

Ha másnapos kenyeret kapnál, nem reklamálnál, elfogadnád magyarázetul, hogy a szavatossági ideje 3 nap (72 óra)?

.

"Nem mindegy hogy valaki az első vagy második sorban ül?"

Úgye, tudod, ha az első sorban ülsz, nem ül előtted senki?

2015. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellett volna -mindjárt az elején- agyonverni, aki kitalálta ezt a "nulladik nap, -1. nap, stb." kifejezést!

Ez érvényes a nézőtéri sorokra is!

2015. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolod, pár agysejten kívül még van agya?
2015. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

A második sorba is ugyanennyibe kerültek a jegyek. Ezen az előadáson ezért az árért az járt, hogy nem tudod kinyújtani a lábad és átmásznak rajtad.


VIP meg a világ minden rendezvényén van, amiért a kiváltságosok nem fizetnek és sokkal jobb szolgáltatást kapnak mint a fizetősök.


A ciki ebben a sztoriban az, hogy a rendezőkkel nem egyeztették azt, hogy ki kaphat VIP-jegyet.


A DK-s pattanás meg ne hőzöngjön, ő is VIP-ből nézett mindent, amikor "elkú-ták, nem kicsit, nagyon".

2015. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Rengeteg olyan hely van, ahol az 1. sor nem az első sor. Van előtt A, B, C, vagy 0.

Sokféle megoldás van.

Ilyenkor mindig előre kell tájékozódni, hogy az adott előadásnál mi a helyzet.

Ha az illető ennyire az első sorba akart ülni, akkor ezt előre meg kellett volna kérdeznie. Aki rendszeresen jár ilyen rendezvényekre, az pontosan tudja, hogy szokott lenni VIP sor is általában.

Értem, hogy mérges lett, de miért nem tájékozódott előtte jobban, ha neki ez ennyire fontos?

Az meg túlzás, hogy ebből még hír is lett.

Most sorolja, hogy nekem tegnap mi nem tetszett???

2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Mert megtévesztő és hogy csúnyán fogalmazzak: Átb..ás.

Ha én az első sorba veszek jegyet nem kevés pénzért, akkor azért váltom meg oda, mert arra számítok, hogy nem fog előttem ülni senki. Erre az élményre készülök!!

Kevés az az ember, aki hajlandó azért többet fizetni, hogy nyugodtan kinyújthassa a lábát, és nem lóg be a képbe egy tökfej az előtte ülők közül és nem kel la válla fölött jobbra balra billegni a székben, hogy nehogy lemaradj egy mozzanatról. És ha valaki ezt kifizeti, ezért fizeti ki, mert neki ez fontos, és az előadás minden pillanatát élvezni akarja a pénzéért.

És még csak nem is reklamálhat jogosan, mert valóban az elsőnek elnevezett sorba ülhetett be.

Viszont arról nem szólnak a hírek, hogy mennyire lépcsőzetesen voltak elhelyezve az ülések, mert lehet, hogy az a bizonyos nulladok sor annyival lejjebb volt, hogy lehet tényleg nem volt zavaró.

2015. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!