Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért pont Párizsban van sok...

Miért pont Párizsban van sok terrortámadás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
52%

Mert ott kezdték el. Annyira nem értek hozzá, hogy tudjam is miért.

De feltevéseim vannak.


Ott a vallási eltérések nagyok. A keresztények háttérba vannak szorulva, a muzulmánok vannak többségben. A terrortámadást a szírek csinálták. Ott vallási üldöztetés volt, onnan jöttek a bevándorlók. De ebbe beleavatkozott Európa, mert nem bírtunk volna el többel. Ezért bosszúból, talán, szerintem.


És nem fognak megállni Franciaországnál, szerintem.

2015. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Aki nem ért velem egyet, és szívesen beszélne ilyesmikről, írhatna.

Érdekelnek az ilyesmik, de itthon csak leintenek, ha ilyenekről kérdezek...

2015. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Én nemrég olvastam a hírt hogy mi történt és biztos vagyok benne hogy Párizs csak a kezdet volt. Én sosem támogattam a háborúkat mert annak csak vesztesei vannak de most tartok ott hogy az összes mohamedán országra annyi atomot kellene dobni amennyi csak van Eltörölni őket a francba az ilyen retardált idióta mocsok féreg vallás követői (fanatikusai) nem méltók arra hogy életben legyenek! És mindjárt jönnek a válasz kommentek hogy "mit tudsz te, te senki fingod sincs az egészről" meg "Az ilyen hülyék mint te nem méltók az életre" stb. de nem érdekel mondjátok csak! Szerintem az ilyen hulladék népekkel csak a baj van és amíg léteznek addig az emberiséget csak hátráltatják.
2015. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

"összes mohamedán országra annyi atomot kellene dobni amennyi csak van"


Ja, csak abba nem gondolsz bele, hogy ott se csak ilyen őrült vallási fanatikus emberek laknak, hanem teljesen normális, ártatlan civilek is. Akiket ugyanúgy lebombáznál. Az sem jobb semmivel, mint ahogy ők kinyírják az európai civileket.


Az ISIS azt nyilatkozta, hogy épp azért volt ez az egész terrortámadás-sorozat is, mert a franciák is segítkeztek az őket ért támadásokban, és ezt meg akarták bosszulni. Erre most meg a franciák is üzengetnek nekik, hogy nemodabuda, majd ők is mennek, oszt jól helyrerakják őket.


Megy az ide-oda bombázgatás, és az ártatlan civilek szívják meg legjobban mindenütt.

2015. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Ha rajtam múlna én éppen csak annyira lették kíméletes az ő civiljeikkel mint amennyire ők a mijeinkkel... Semennyire! Én a szemet szemért elvet vallom.

Amúgy sem értek egyet az ő soviniszta vallásukkal.

(A nők az ő szemükben majdhogynem egyenlők a rabszolgákkal...) És ezt az ótvar vallást akarják terrorral ránk erőszakolni... Hát kösz nem! Szerintem a nőknek is legalább annyi jog és szabadság jár mint a férfiaknak. És most elég szívtelennek fogok tűnni de én őket már leírnám járulékos veszteségnek a béke érdekében. 3-as voltam

2015. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyarmatosító múltjuk miatt. A franciák voltak azok, akik gyarmatosították Észak-Afrikát. Plusz, ott rengeteg többedik generációs muzulmán él.
2015. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 14. 21:10
 8/23 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"A gyarmatosító múltjuk miatt. A franciák voltak azok, akik gyarmatosították Észak-Afrikát. Plusz, ott rengeteg többedik generációs muzulmán él."


Azt nem tudom, hogy mi az ok, de Franciaország gyakorlatilag ma is gyarmattartó ország. Sok afrikai ország aranytartalékának 80-85%-a Franciaországban van a mai napig, katonailag is beavatkoznak rendszeresen Afrikában. Azt hiszem 14 vagy 15 ország fizetett 2014-ben gyarmati adót Franciaországnak. pl Togó.

2015. nov. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is.
2015. nov. 15. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!