Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dúl a háború a facebookon,...

Dúl a háború a facebookon, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 15. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy maximum azok háborúznak ilyenekkel, akiknek feltűnési viszketegségük van.


Igazából nem értem hogy egyeseknek miért fáj hogy zászlós képet raknak ki profilképnek.


De ugyanez elmondható a másik oldalról is, akik megvetik azokat akik nem raknak ki zászlót profilképnek.


Meg úgy alapból, a facebookról, egy cseszett internetes oldalról beszélünk. Képtelen vagyok felfogni hogy hogy a fenébe tud valaki odáig süllyedni, hogy azért veszekszik/anyázik/fúj/cseszteti a másik embert, mert egy internetes oldalon neki nem tetsző profilképet rak ki. Agyrém az egész.

2015. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy példa a tolerancia általános hiányáról. Miért nem lehet egy dologról sokféleképpen gondolkozni!!!???!!??
2015. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem vettem észre, hogy háború lenne. Van aki kirakta (gondolom nem ismerik a politkai háttért, csak együttérzésből tették), van aki meg nem rakta ki és még magyarázza is hogy miért.


Engem tökre nem érdekel. Mindenkinek megvan a saját véleménye és a profilképével is azt csinál amit szeretne.

Én nem raktam ki, attól még sajnálom azt a 150 embert és sajnálok minden embert, aki más gyökérsége miatt hal meg, akárhol is legyen a világban.

2015. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Szabájos zászlóháború"


A szabáj az szabály. Így, ly-nal. Még az új helyesírás szerint is.

2015. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szabály ide, szabáj oda, a napiszaron az volt, hogy az orosz utasszállító lelövésekor nem borult orosz színbe a facebóók.

Holott ugyanazok tették. Itten nincsen némi ellentmondás, képmutatás?

2015. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ez az Iszlám Állam is egy orbitálisan demagóg név amúgy.
2015. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megy a balhé rendesen. Az iszlám állam olyan halálfejes videót tett közzé, amit időközben töröltek. Megeszi a francia zászlót egy halálfej és utána szétfröccsen a vér a képernyőn. Mindeközben több más szélsőséges hongkongi és észak-koreai szervezet vírussal fenyegetőzik a zászlós ügy kapcsán. Az Al-Kaida fel akarja robbantani a facebook amerikai székházát. Kellett ez az embereknek ? Ebből is csak a facebook jött ki jól. Jó kis politikai reklámfogás, mert sikerült jól magára haragítani a világot és a máshogy vélekedő embereket is.
2015. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"De ez az Iszlám Állam is egy orbitálisan demagóg név amúgy."


Saját magukat hívják így. :) Esetleg Iszlám Kalifátusnak. Korábban Iraki és Levantei Iszlám Állam volt a saját hivatalos nevük, ezt változtatták később Iraki és Szíriai Iszlám Államra, végül az egyszerűsítés mellett döntöttek.


A többi arab állam pedig Iszlám Állam Szervezetnek nevezi őket, ezzel jelezvén, hogy nem ismerik el legitim államnak.

2015. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Az Al-Kaida fel akarja robbantani a facebook amerikai székházát." Végre egy jó hír.
2015. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!