Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szokták a lányok lefényk...

Miért szokták a lányok lefényképezni a lábfejüket?

Figyelt kérdés
Különböző közösségi oldalakon láttam, hogy akadnak lányok, akik ezt csinálják. Van ennek valami köze a lábfetisizmushoz? Ez náluk valamiféle férfibevonzó cselekedet, vagy a nőknek is lehet ilyen fétise?
2015. nov. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

És a fiúk?


Szerintem azok csinálják, akik pont kifestették a körmüket és azt akarják megmutatni másnak. Nem kell, hogy köze legyen bármilyen fétishez.

2015. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaja, inkább arról van szó, hogy friss a pedikűr, aztán meg akarják mutatni.

Bár ezt is csak azok, akiknek szép lába, lábfeje, körmei vannak.

2015. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A fiúk miért fényképezik le a farkukat és küldik el nekem, és akadnak ki, ha visszaküldök nekik egy képet egy sokkal nagyobb farokról? :(
2015. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiúknál én még egyáltalán nem láttam megjelenni ezt a vonalat, de ha ez létező, az elég.. hát szerintem alapvetően a férfi lábak nem szépek.. Talán akkor nem létezik olyan összefüggés, amit én ebbe az egészbe beleláttam. Utolsó: nem tudom kikkel ismerkedsz, de meglehetősen félre szoktál lőni ezek szerint :)
2015. nov. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!