Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék táncolni tanulni....

Szeretnék táncolni tanulni. Hogyan kezdjek hozzá? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok. A hétköznapjaim lényegében egyformán telnek, szeretnék valami újat kipróbálni. Mivel soha az életben nem táncoltam (csak a szalagavatómon régen) arra gondoltam mi lenne, ha megtanulnék táncolni.


Viszonylag visszahúzódó személyiség vagyok, úgy gondolom segítene ez kicsit megtanulni oldódni társaságban. Mozognék és kikapcsolódnék egyben.


- Nem vagyok túl idős táncolni tanulni?

- Tényleg semennyire se tudok táncolni (valószínűleg a saját lábamban botladoznék eleinte biztos) van értelme?

- Mennyire általános hogy melegnek bélyegeznek egy ilyen döntés miatt?

- Szeretnék úgy táncolni tanulni hogy egyfajta "általános" tánctudást vegyek magamra (mindenféle zenére tudjak valamennyire, modren/klasszikus stb mindegy). Van ilyen? ha igen, mi a neve?


29/F



2015. nov. 28. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, merrefelé laksz, sok városban vannak társastánc-tanfolyamok, a neten biztosan megtalálod ezeket. Férfiként nem vagy egyáltalán idős ehhez.:-) Érdemes tájékozódni (pl. telefonon) a táncstúdiókról, melyiknek milyen a profilja, elsősorban milyen korosztály jár hozzájuk. Nem gond, ha teljesen kezdő vagy, a kezdő tanfolyamoknál abszolút az alapok az elsők, a klasszikusoknál egy kis illemtan is van. Ezeknél általában a keringőt, az angolkeringőt, a chachachát, a rumbát, a foxtrottot és a jive-ot tanítják alapfokon, van, ahol még egy kis tangó is belefér. Ezekkel szinte bármilyen zenére meg tudsz mozdulni.

Salsa-tanfolyamok is vannak mindenhol, az pláne vegyes korosztály, többnyire nem párban táncolnak, alapnak az is jó modern zenéhez.

2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!