Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért divat a néptánc?

Miért divat a néptánc?

Figyelt kérdés
nagyon sok fiatal szereti. Pedig annyi sok szép dolog van ami sokkal jobb annál....

2015. nov. 29. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, divat?
2015. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted sokkal jobb, szerintük meg a néptánc.
2015. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy divat? Ez nem olyan dolog, amit csak azért csinálnak, mert menő dolog, amúgy sem divatos dolognak számít. Aki néptáncol, az azért csinálja, mert élvezi, ez egy életstílus :D cseppet sem érdekel, hogy menő vagy sem
2015. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Mondanál nekem szebb és jobb dolgot mint a néptánc?? Amúgy nem hogy örülnél neki,hogy egyre többen kezdenek el néptáncolni! 😀 Én magam is lassan 10 éve néptáncolok és a mai napig imádom! 14L
2016. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "divat", egyszerűen hagyomány, amit őrzünk, mert a múltunk olyan része, amivel érdemes foglalkozni. Nagyon sokféle néptánc, néptánc ihletésű modern tánc, produkció van, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy mindenki folyton "ezt" vagy "azt" a néptáncot táncolja, olyan sok van. Vagyis nem "divat".

A kérdésed másik felére reagálva: az, hogy valaki néptáncol, nem zárja ki, hogy mást ne csináljon mellette, vagy később. Ismertem hip-hop-os néptáncost és balettost is. Van, aki épp csak kipróbálja, és van, aki évekig tanulja, majd tánciskolát alapít, vagy főiskolán tanítja.

Én egyszer kipróbáltam, kötelező jelleggel, vittek. Akkor nem tetszett, nem folytattam. Ugyanezt kérdezhettem, mint te most.

Máig sem táncolom, de mai fejjel akkor máshogy döntöttem volna. Műkedvelő lettem, színpadon szívesen nézek/kritizálok néptáncot, sok igényes és élvezhető produkcióval találkozom.

2016. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván semmit se tudsz róla, soha ki se próbáltad, azért kérdezel ilyet.
2017. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!