Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a húsvétra?...

Hogyan készültök a húsvétra? Hogy zajlik nálatok ez az ünnep?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Idén lesz az első, hogy egyedül vagyok a gyerekekkel.

Új környezet..

Vasárnap elmegyünk anyuékhoz,(50 km) jön a lányom barátja is.Ha haza jöttünk,még semmi konkrét, az időtől is függ.

Hétfőn a fiú elmegy az apjával locsolkodni.Hogy ide jön e valaki.....A gyerekek apja biztos(csak meglocsolja a lányát...)A barátnőm férje..., hát kétséges.Eddig teljesen máshogy zajlott.De az már a mult.

amíg a fiú haza nem jöm, majd elleszünk itt hárman.Talán eljönnek valamikor a barátnőmék,(hamár a férje nem jön el egyedül meglocsolni..)aztán ünneplünk még egy kicsit, mert a lányom barátjánakm 6-án lesz a szüli napja.

2010. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig ugyanúgy zajlik a húsvét. Inkább lelkiekben készülünk, de persze előtte kitakarítjuk a lakást, sütünk-főzünk (jobbára másnak).

A Szent3nap estéjén elmegyünk a templomba és próbáljuk egy kicsit jobbá tenni magunkat.


Húsvét hétfőn még nem tudom mit fogunk csinálni. a keresztfiam biztos eljön locsolkodni, meg az unokatestvérem fiai. De lehet,hogy elmegyünk kirándulni, vagy nem tudom.

2010. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ünneplem. Bezárkózom a lakásba és nem engedek be egy darab hímnemű egyedet sem.
2010. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!