Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem zsidók, vagy nem cionista...

Nem zsidók, vagy nem cionista zsidók, nektek mi a véleményetek a jelenlegi Izrael államról? Ezt a történelmi szűkségszerűség vagy hatalom vágyó világi erők hozták-e létre? Mi a véleményed az ENSZ megegyezés szerinti Palesztina megszállásáról?

Figyelt kérdés
Nem zsidók, vagy nem cionista zsidók, nektek mi a véleményetek a jelenlegi Izrael államról? Kulturális, ebben vallási és szociológia helyzetről. Ezt a történelmi szűkségszerűség vagy hatalom vágyó világi erők hozták-e létre? Mi a véleményed az ENSZ megegyezés szerinti Palesztina megszállásáról? Mi a véleményed és tudásod a ország kulturális, ebben vallási és szociológia helyzetről? Tel Avivról és Jeruzsálemről? Ezt a Mindenható vagy világi erők hozták-e létre? A ENSZ megegyezés szerinti Palesztina megszállásáról? Üdv. : Mr. Daniel Abraham! Form Stamford Hill, London.Izrael, mindenható, Palestina, igazság, Istenállama, Jeruzsálem, Tel-Aviv, meleg kultúra és lékőr, nemzetközi jog.

2015. dec. 7. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha a zsidók nem nyüzsögnének folyamatosan, hogy őket bántják, a kutyát nem érdekelnék. Ez róluk a véleményem.
2015. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Van véleményem a zsidókról, a nem zsidókról, Izrael államról, annak működéséről, kultúrájáról, szomszédaihoz és általában másokhoz való viszonyulásáról. Továbbá van véleményem Palesztináról, az ottani eseményekről és az ottani emberek viselkedéséről, sőt, viselkedésük okairól.


De ezen a szinten az nem mondom el. Lehetetlenség. Ilyen szinten csak sehová sem vezető szitkozódás lehetséges. Az nem az én műfajom. Ha téged mindezek valóban érdekelnének, nem így fogalmaztad volna meg. Azért nemcsak a fentiekről van véleményem, hanem rólad is. Ezt sem fogalmazom meg. ÉS ezzel be is fejezem. Aki jót akar, és igényes, annak ugyanezt javaslom.

2015. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2015. dec. 8. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Vegyük úgy, hogy megismételtem # 2 tegnap 10:44 -t
2015. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
# 2 tegnap 10:44 es nneddudgi-nak igaza van. Ment a zold.
2015. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyugodtan lehet válaszolni, vélemény szabadság van.

Addig jó, amíg sokfélék vagyunk.


Voltair: "Nem értek egyet önnel, uram, de kész vagyok meghalni azért, hogy szabadon elmondhassa véleményét!"


Én meghalni azért nem akarok ezért. De hiszek az írásban teljes körű szólás, és vélemény szabadságban. Mint a hollandok is. És ők gyakorolják is.


...

2015. dec. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!