Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek személyesen olaszokat...

Ismertek személyesen olaszokat? Ha igen, milyenek belsőleg?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy olaszt ismerek személyesen.

Szerintem o egy tipikus olasz, hangosan beszél és határozott. De amugy nagyon nagyon kedves meg könnyen izgatott lesz ha valami izgalmasról van szó. De ismertem mar mas olaszokat is igy jobban belegondolva, de ok nem kulonboztek a magyaroktol kicsit sem.

2015. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok olaszt ismerek, alapjában mindegyikük jó fej.


Munkakapcsolatban lenni velük más, ott nem árt ha váratlan dolgokra is fölkészül az ember. De ha meg tudod szokni, hogy te se problémázz azon, amiből látványosan ők sem csinálnak problémát, akkor hosszú távon jó velük együttműködni.

2015. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
7 olaszt ismertem közelebbről. Nagyon szimpatikusak voltak mindannyian. Barátságosak voltak és nem beképzeltek, és nem ál-kedvesek.
2015. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Sok olaszt ismerek, sokáig voltak a legközelebbi barátaim is olaszok. Közvetlenek, jófejek, lehet velük bulizni, de ha pl munkáról van szó akkor törekedtek nagyon jól dolgozni.
2015. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én Olaszországban élek...kb pont olyanok, mint bármelyik másik nemzet... Szerintem alapvetően pozitívabban gondolkodnak mint a magyarok,de nem lehet általánosítani
2015. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek pár olaszt,de mindegyik más..
2015. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!