Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valami olyan sorozat...

Piriiiii kérdése:

Van valami olyan sorozat (televíziós, mozgóképes, tehát nem írott), ami elsősorban a filmezésről, filmekről szól? Másodsorban minden más összes művészetről?

Figyelt kérdés

Szóval olyan érdekelne, ami a filmtörténetről szól. Mert rengeteg könyvet látok erről, de filmet, sorozatot egyet sem. Ahogyan magáról a művészetről is rengeteg folyóirat van, meg könyvek, de sorozat kevésbé, legfeljebb pár részes kis szösszenetek (művészeti sorozat elég tág fogalom igazából, de engem minden érdekelne, építészet, szobrászat, festészet, zene, irodalom).

Tud valaki ajánlani ilyesmit?


2015. dec. 12. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Filmművészettel kapcsolatban ez nem pont az, amit kérdezel, de talán hasznos infó:

[link]


Más művészeti ágakkal kapcsolatban meg elég rendszeresen szoktak lenni ismeretterjesztő sorozatok a tévében, csak ki kell fogni őket. Főleg a közszolgálatin meg a tudományos csatornákon.

2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bármit szívesen veszek egyébként. :)

Viszont nincsen tévém, szóval, ha esetleg tudnál konkrét példát mondani, nagyon hálás lennék.

2015. dec. 13. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy 28 részes sorozat: [link]


Eszméletlen jó, azt hiszem, pár része fent van a youtube-on, amúgy nem tudom hol lehetne hozzájutni, én egy barátomtól kaptam dvd-n:S Azelőtt én is hónapokig kutattam.

2015. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. itt a második része, és ezen kívül még vannak a youtube-on: https://www.youtube.com/watch?v=1LMnuLoC1Lo
2015. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. dec. 14. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!