Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes-e a 2016-os Sziget-re...

Érdemes-e a 2016-os Sziget-re elmennem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és megtudtam, hogy a Sum 41 Magyarországon fog koncertezni, amit én már évek óta várok, de megtudtam, hogy a Sziget-en lesznek. Még soha nem voltam fesztiválon és én is még egy kicsit fiatalnak tartom magam hozzá, de nagyon szeretnék elmenni. Próbálok toborozni egy kisebb baráti társaságot, (olyan 5-6 főt) de nem tudom, hogy érdemes-e 14 évesen első fesztiválra a Sziget-re menni. Meg azt se tudom, hogy egyáltalán beengednek-e nagykorú kísérő nélkül. Tapasztalatokat szeretnék kérni, és hogy ki hány évesen volt először fesztiválozni. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. dec. 22. 12:18
 1/6 anonim válasza:
100%
Nos, ez több dolgon is múlik. Ha már betöltötted a 14 éves kort, akkor felnőtt nélkül is beengednek, viszont mivel első fesztiválozó lennél, érdemes egy felnőttet vinni magaddal. Szerintem semmire se lehet mondani, hogy túl korán, én is 15 éves koromban mentem el a Szigetre, és az volt életem 2. fesztiválozása. Hogyha megbízható baráti társasággal mész, pláne egy felnőttel, és ha kitudod fizetni a Sziget költségeit (mivel mindannyian tudjuk, hogy nem valami olcsó mulatság), akkor szerintem nyugodtan menj.:) Jó szórakozást, ha esetleg úgy döntesz, hogy elmész!:)
2015. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld kéz ;)
2015. dec. 23. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd majd meg a teljes felhozatalt ,meg azt is , hogy a sum41 hol lép még fel , mert nem olcsó mulatság a sziget.

Én 16 évesen mentem ki először a voltra:)

2015. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én 17 évesen voltam életem első fesztiválján, a Szigeten. (ez most nyáron volt:D) És nagyon jó volt. A lényeg, hogy legalább egy megbízható baráttal menj és sose veszítsétek egymást szem elől. De gondolom ezeket majd úgyis elmondják a szüleitek is.:D Elég drága sajnos, de ha valaki nagyon vágyik rá, akkor szerintem megéri.:)
2015. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 30. 17:41
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is 14 éves koromban voltam először szigeten egy napot, nem bántam meg. Menj nyugodtan, ne veszítsétek el egymást, és minden oké lesz.
2016. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!