Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ilyen filmeket...

Tudnátok nekem ilyen filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Szilveszterre keresek filmeket. 4-en leszünk fiúk, és úgy döntöttünk hogy MAX 1 filmet nézünk meg (sok időt elvesz) így azt az egy filmet jó kiszeretnénk választani. Lehetnek kicsit komolyabb témájúak is, igazából főként ilyeneket keresek. Az egyik haverom nagy természetjáró, ő Kaland/dráma filmeket javasolt, olyat mint a Lone Survivor vagy a Fehér Pokol, esetleg az Everest (Ő az utóbbit nem látta, én egyiket sem). Lehet akár valami Stephen King könyvet feldolgozó film, lehet akár Holokauszt témájú film is (én zsidó származású vagyok) esetleg olyan mint a Halálsoron c. film. A lényeg hogy ne egy gagyi amerikai Blockbuster legyen. A válaszokat előre is köszönöm, és mindenkinek megy majd a zöld kéz :DD

2015. dec. 29. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Nézzétek meg a "Harag"-ot :)
2015. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A remény rabjai

Pokoli lecke

Ha eljön Joe Black

A Faun labirintusa

Equilibrium

Számkivetett

Az ördög ügyvédje

A.I. mesterséges értelem

Életrevalók

Pillangó (Dustin Hoffmann)

Piszkos tizenkettő

Jó reggelt Vietnám!

Good will hunting

2015. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wild és az Into the Wild mindkettő elég jó, utazós, természetjárós, értelmes dráma.
2015. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!