Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni Rebecca...

Hol tudnék venni Rebecca musical plakátot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresném, azt az eredeti Rebecca musical plakátot, amit a Budapesti Operettszínház adott ki, Szabó P. Szilveszter, Janza Kata és Vágó Zsuzsi van rajta.

2016. jan. 3. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neten is meg lehet valahol találni, azt kinyomtatod/előhivatod. De vannak musicalekkel, ilyen témákkal kapcsolatos fórumok, ott sokan foglalkoznak ilyensmivel. színházban pedig van az Operett Shop, ott nem biztos, de lehet árulják még ezt a plakátot is:)
2016. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az operett shopban sajnos nincs, neten meg elég kis méretben van fent így nem tudnám rendesen kinyomtatni, abban reménykedem hogy jön valaki, akitől megvehetném, sokat jelentene. Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2016. jan. 7. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:) és ha nem találsz senkit, akkor sem szabad feladni, és is neten szoktam keresgélni és van, hogy hónapokkal később találom meg a plakátot, tökéletes minőségben.. Persze rengeteg 'kutatómunka', de megéri. Színészek oldala, színház oldala, plakát fotósának oldala, stb...:)
2016. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan boltok ahol pont ilyenekkel foglalkoznak.

Én pl sehol sem találtam Büszkeség és Balítélet plakátot tehát csináltattam egyet. 1400 ft szerintem nem drága :)

2016. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Utolsónak: Hol vannak ilyen boltok? Pest környékén vannak ilyen helyek? Mert nagyon szívesen beszereznék én is néhány plakátot, főként az Operettszínházból...
2016. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Gödöllői vagyok és a bolt ahol én csináltattam a Csalogány úton van.

(2100 Gödöllő, Csalogány u. 6.)

2016. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, köszönöm:)
2016. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!