Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Cowboyokról hol tudnék...

A Cowboyokról hol tudnék információt szerezni?

Figyelt kérdés
párharcok, indiánokkal való harcok...stb

2016. jan. 4. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
google segítségével
2016. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert találtam a googleön ilyet...hanem mert nem találok igazán ilyet
2016. jan. 4. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

google: cowboy - Nagyjából 120 000 000 találat (0,35 másodperc)

:)))))))


Angolul persze jóval több infót fogsz találni, mint magyarul.


De a cowboyok marhapásztorok, nem ők harcoltak az indiánokkal, hanem a hadsereg.

2016. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves #4 kommentelő...lehet olyan sok találatot dob ki de már az első oldal felétől vendéglők meg filmekről szól meg könyvekről okoska..
2016. jan. 4. 22:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm...a wikipédiáig én is eljutottam..
2016. jan. 4. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:

"lehet olyan sok találatot dob ki de már az első oldal felétől vendéglők meg filmekről szól meg könyvekről okoska.."


Nem az első oldal feléig kell átnézni a találatokat. Meg aztán lehet célirányosan keresni, több kulcsszóval, szűrőkkel... Nem igaz, hogy még egy keresőt sem tudsz használni, bökd meg. Okoska.

2016. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Internet hozzaferesed van, ha ennek ellenere sem tudtal informaciot szerezni a cowboyokrol, akkor senki nem tud neked segiteni...


(es en is megjegyzem, hogy a cowboyok marhapasztorok voltak, akik fegyert a tolvajok es egyeb banditak ellen tartottak, nem az indianokkal harcoltak, az az amerikai hadsereg volt...)

2016. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!