Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook on hogylehet azt...

Facebook on hogylehet azt beállítani, hogy offline nak lásson más?

Figyelt kérdés
Hiába állítom be a facebook alkalmazásba és a messengerbe is hogy ne legyek látható, ugyanúgy azt írja ki másnak hogy fent vagyok..
2016. jan. 7. 21:57
 1/2 anonim válasza:
Lehet ,hogy számítógépen be vagy jelentkezve mert nekem is ezt jelzi ki és olyankor kilépek gépen is és mobilon is (kikapcsolt gépen ki online jelez ).
2016. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen működik. Alul odaklikkelek, hogy a "Chat kikapcsoálsa" és attól kezdve nem látnak, hogy fönt vagyok.


Nekem viszont a fölső sávban azonnal jelzi, ha üzenetem jött. És vissza is tudok írni úgy, hogy senki más nem látja, hogy fönt vagyok. De még akinek válaszolok, nála sem leszek zöld, csak látni fogja az üzenetemet.


Szóval nálam működik, sose volt vele problémám. Talán valami alapbeállítást elállíthattál...

2016. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!