Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pályaválasztás előtt állok és...

Pályaválasztás előtt állok és a Martfűi Damjanich János Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium nevezetű iskolába szeretnék jelentkezni, és kollégista lennék. Milyen a kollégiumban? Milyen bent az élet?

Figyelt kérdés
Aki esetleg abba az iskolába járt/jár és kollégista annak milyen tapasztalatai vannak. Milyenek a szobák? A közösség, a házirend mennyire szigorú? És egyéb tapasztalatok más kollégiumi élet előnyeiről és hátrányairól.

2016. jan. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ami nem Budapest, az egy nagy putri.


Sokszor még Budapest is az.


Ennek tudatában válassz...

2016. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az előző válaszoló jó nagy marhaságot írt. Valszeg még nem volt Egerben, győrben,szegeden,kőszegen,stb stb.

A koli sok szempontbol jo es sok szempontbol rossz.

Nagyon szoros baratsagaid lesznek es qrva sok buli lesz. Legalabbis nekem igy volt. Ha bajod vam nem vagy egyedul illettve elarulom h doga elott 2 nappal mar tudtuk a kerdeseket. Az is pozitivum h tanulasban is meg lelkileg is konnyebb segitseget kapnod.

Ami negativum az az h nagyon lecsokken a szemelyes tered, nemesz annyiszabadsagod es jobban meg lesz mondva h mit csinalj.

Kn ennyi! Sok sikert!!!

2016. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is a DAMIBA jártam és egy nagy lofa sz az egész iskola:) elvégzése után közmunkás leszel :D vagy diplomás naplopo :D
2016. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én voltam ott kolis. Vannak jó és rossz tapasztalataim is róla, de nem olyan rossz.
2017. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!