Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kelenföldi vasútállomás...

A kelenföldi vasútállomás pénztáránál/információjánál lehet vonatra várakozni?

Figyelt kérdés

A helyiség tökéletesen elkülönített (és nem mellesleg kellemes a hőmérséklet és kényelmesek az ülőkék), és egész nyugodalmasan tudnám ott várni a vonatom, de fogalmam sincs, hogy szabad-e olyat. Elvégre az nem váróterem.

Csak legutóbb is, mikor volt fél órám várakozni, és az egyik olyan sárga padra leültem (a peronon megfagytam volna), egy finoman szólva ittas hajléktalannal volt egy nem túl kellemes 20 percem, és egyszerűen félek már csak úgy leülni bárhova is.



2016. jan. 13. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állomásépületben lehet várakozni, az a funkciója. Bár én a helyedben lemennék a metróba és ott várakoznék (nemrég így tettem én is)
2016. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épületen belül voltam így is. Mármint azon a föld alatti részen, ahol egyébként a metróhoz is le lehet menni (nem abban a régies kinézetű épületben, a földfelszín felett, ha arra gondolsz, akkor elnézést. >< Oda csak azért nem megyek, mert félek, hogy nem találnék vissza időben a peronra). De a metróhoz tényleg jó ötlet lemenni, köszönöm a tippet!
2016. jan. 14. 00:11
 3/4 A kérdező kommentje:
...Vagy az a föld alatti rész mind a metróaluljáró kezdete? Úgy tűnik, nagyon nem vagyok képben. :')
2016. jan. 14. 00:12
 4/4 anonim válasza:
Már át van építve egy-két éve. Két aluljáró van, a régi, ahonnan nem is lehet minden vágányhoz felmenni, meg van az új, ahol tisztaság, rend van, mozgólépcső, üzletek, és itt lehet a metróra is lemenni. Innen minden vágány elérhető. Ezt ajánlom.
2016. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!