Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy szombaton cigány...

Igaz, hogy szombaton cigány felvonulás lesz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
én nem hallottam róla...
2008. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
ÉN sem hallottam rola,de ha igen akkor szivesen részt vennék én is:)
2008. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, igaz, én hallottam már róla... 20-án.
2008. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
igen lesz a rasszizmus ellen és a magyarországon "errösödö " szélsöjobb ellen vonulak fel a mocskos romák ésn nem nagyon ajánlom a részvételt de ha megakarod magad veretni akkor csak tessék
2008. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Te előttem szóló "MAGYAR" ember, még írni se tudsz az anyanyelveden, szégyelld magad, de "mocskos romázni" azt tudsz!!!!

Mitől érzed magad tőlük különbnek?

2008. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

"Te előttem szóló "MAGYAR" ember, még írni se tudsz az anyanyelveden, szégyelld magad, de "mocskos romázni" azt tudsz!!!!

Mitől érzed magad tőlük különbnek?"



Látod ezzel a "védőbeszéddel" csak a százalékodat csökkented, mint ahogy én is most ezzel. Mindig a lepontozás a dícséret érte.

Üzenem az itt gyűlölködő primitíveknek, hogy engem már meg is vertek, sok rájuk köpködővel ellentétben, és mégsem gyűlölöm a cigányságot!

Mert nem az összes tehet róla, csak akik elkövették.

2008. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen lesz, kb olyan színvonalas lesz mint a melegfelvonulás, szóval én a környékre sem mernék menni. Bár nem is vagyok kíváncsi rájuk.
2008. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Én vagyok a màsodik vàlaszado,és nekem céloztàk,hogy ne merjek oda menni,megvernek stb............

Elnézést,én magam roma vagyok.

És a màsik nem a romàk az elsök akik felvonulàst rendeznek,azt hiszem sokfajta nép,meg réteg csinàlt màr ilyet.

És a kérdésre koncentràljunk,ne pedig egymàst szidjàtok itt,akkor inkàbb vegyétek fel egymàst msn-en és ott oldjàtok meg a bajotokat.

Jön ide is lassan a sok vàlasz,mint legutobb romàval kapcsolatban feltett kérdésre több mint 50 darab érkezett,de a többi szerencsétlen kérdésre alig ha érkezik 1-2...

2008. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
73%

Sajnos igaz....


Miért fognak felvonulni a cigányok???? Miért pont itt magyarországon(direkt írtam kisbetűvel). Vonuljatok csak amig tudtok és van mivel...... Aztán takarodhatnátok....

Ettől nemlesztek jobbak a magyar ember szemében... amíg a népetek (ha népnek lehet nevezni a fajtátokat) ártatlan embereket vernek meg a nyílt utcán megfélemlítik az embereket addig hiába vonultok fel... egyszer úgyis végetek lesz! ez nem a ti országotok.... akárhányan is vagytok...


WHITE POWER

2008. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%

Dràga white power(én sem irom direkt nagy betükkel nevedet)

Nos ez nem egy olyan kérdés volt ahol kikell fejezned rasszizmusodat,de ha màr itt tartunk,akkor valoszinü hogy te hamarabb megfogsz halni,mint a cigànysàg.

Isten szeme elööt nem létezik különbség,ha meghalsz,majd elkell szàmolj,hacsakhanem életedben is érni fognak a bajok(nehogy valakid vagy te magad legyen sulyos beteg,vagy sulyos aleset szenvedöje,meg sorolhatnàm)

Nem szeretem ha valaki igy beszél,akàr magyar akàr cigàny.Primitiv dolognak tartom,de ebböl làtszik,hogy mennyire vagy intelligens......................

2008. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!