Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az írásomról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A közelmúltban indítottam egy blogot, melynek témája nem éppen átlagos. Az Afganisztáni háborút mutatja be egy magyar haditudósító lány szemszögéből. Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy pötyögjetek nekem egy rövid építő jellegű kritikát. Előre is köszönöm!

Link: [link]



2016. jan. 27. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasás közben nem a mások által összeválogatott zenéket akarom hallgatni. Kivéve ha a történetben megvannak nevezve az adott számok, olyankor jól jön ha be vannak linkelve.


Furcsa, hogy ízig vérig magyar lánynak írod le azt a nőt, aki Londonba akar hazatérni az első fejezetben.


Van egy olyan érzésem, hogy David lesz a nagy szerelem. Ő jelentősen többet van tárgyalva és vele kapcsolatban egy félreértés is jelentkezett már.

És most, hogy észrevettem a prológust már biztos vagyok benne.


Amit olvastam nem rossz, csak éppenséggel egyáltalán nem fogott meg.


ui: Ha angol szavakat használsz akkor 3x ellenőrizd amit leírsz. Mert a "Word Tread Centerben" kifejezés konkrétan testi lelki fájdalmat okozott.

2016. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Az írás egész jó, az egyetlen, ami zavar, hogy én igazából hallgatnám a zenéket, Imagine Dragons király de a másik kettő nekem annyira nem jön be. :)
2016. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!