Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek most? Lentebb!

Mit tehetek most? Lentebb!

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt a 2 legjobb barátommal még minden rendben volt. Az egyiknek volt egy nagyon szép kapcsolata, be is mutatott másik kettőnket a lánynak. A lány felvett engem msn-re vagy másfél hónappal később, mert akart valamit kérdezni. Jókat dumáltunk néhanapján, eszünkbe sem jutott, hogy lehet valami következménye. Csakhogy a haverom, nevezzük T-nek, elkezdett féltékenykedni, mely egyre betegesebb lett. Mindig kérdezgette, hogy dumáltunk-e, ha azt mondtam, hogy igen, akkor utána garantált volt a féltékenységi roham a csajjal este. Ez így működött néhány hónapig. Közben többször helyreráztam a kapcsolatukat a háttérből és próbáltam a csajt nyugtatgatni mindig, hogy ne dobja a haveromat, mert szereti őt, stb stb. Közben a haverom állandóan más csajokat tapizott meg kevert és mindig kért, hogy el ne mondjam a bnőjének. Nem mondtam, mert tudtam, hogy akkor én lettem volna a hibás. Tartottam a hátam hónapokig és tűrtem a haver hazugságait meg köcsögösködéseit. Aztán olyan másfél hónappal ezelőtt annyira kicsinálta a csajt, hogy az majdnem öngyilkos lett, én hoztam vissza valahogy az életbe. Másnap aztán váltottunk 2 sms-t, hogy hogyvagy, meg hogy minden rendben van e. Rákövetkező nap a haverom ellopta a telóm és megnézte az sms-eimet. Délután aztán számonkért és láttam rajta, hogyha elmondom az igazat, akkor végetér a kapcsolatuk és még velem is leszámol a gyerek. Ezért hazudtam neki... Azt mondtam, hogy egy ugyanolyan keresztnevű csajtól van az sms, amibe egyébként ennyi állt: "Köszi már jobban, tudtam aludni is. Köszi h este segítettél!"-ezt csak azért, hogy lássátok, hogy ennyi volt a híres megcsalás...

Naszal hazudtam és el is hitte nagyjából a gyerek, bár kérdések maradtak benne. Nekem ugye bűntudatom volt, ezért 5 nappal rá elmondtam neki az igazat, remélve, hogy hátha megérti. Elmondtam, hogy ha nem teszem ezt meg, akkor "T" hazamegy, kicsapja a balhét a csajnál, a csaj meg egész egyszerűen kidobja. Nagyából meg is értette, de nagyon megromlott a kapcsolatunk. Teltek múltak a hetek és egyre nőtt a feszültség. Tegnap aztán robbant a bomba, nekem esett T és közölte, hogy elege van a jópofizásból, mert k*rvára gyűlöl és hogy legszívesebben szétverne. Minden nap vissza kell fognia magát, hogy ne csináljon hülyeséget. Közölte, hogy holnap-vagyis ma- megy a bnőjéhez, és elszámoltatás lesz ott is. Teljes ámokfutásba kezdett....

Ám kiderült, hogy ki mozgatja a háttérből a szálakat... A másik haverom, nevezzük M-nek... Kiderült, hogy olyan hülyeségekkel traktálja T-t, hogy milyen érdekes, hogy mindig ugyanakkor lépek fel msn-re mint T-bnője, meg hogy ugyanakkor is lépünk le meg egyéb kellemes dolgot mesél neki. Közben meg M vigyorog a szemembe, mintha nagyon jóba lenne velem. Menet közben az is kiderült, hogy az egész osztályt elkezdte ellenem fordítani, bár szerencsére szeretnek, szóval az nem fog neki menni.

Ezekben a percekben is zajlódik az "elszámoltatás" T bnőjénél, kiváncsi vagyok h mi lesz. T azt mondta, hogy majd este megbeszéljük a dolgokat, de úgy érzem, hogy most jött el az idő, hogy a szemére hányjam, hogy mi mindent tettem érte, meg hogy mindig is tartottam a hátam neki, nem beszélve arról, hogy hányszor hazudott ő is nekem és el akarom neki mesélni, hogy mennyi mindent tettem én a kapcsolatáért. Mindazonáltal félek is mert komolyan esélyes hogy megver, én pedig közel sem vagyok olyan jó kondícióban mint ő.

(Kiderült, hogy az egész osztályunknak elege van már belőlük, csak senki sem mert szólni egy szót sem....)


2010. márc. 28. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Végig nem olvasok egy ilyen regényt... amúgy a válasz meg csak annyi, hogy terhes vagy!
2010. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát én bizony végigolvastam,nem is egyszer :)

Amit elsőként mondanék:ebből te nem jössz ki jól,egyrészt mert ugrott a két barátod,asszem,sajnos az gyakran előfordul,hogy többéves barátságok mennek a levesbe egy lány miatt.Bár "M" úgy tűnik,csak a barátod barátja volt,a tiéd nem.Rohant sz*rt kavarni,amint lehetősége adódott rá.Pedig lehet,épp ő az,akinek tetszik a lány,és mivel nem vele,hanem veled került baráti viszonyba a lány,hát így bosszulta meg.A lányt nagyon sajnálom,hogy jön "T"ahhoz,hogy féltékenykedni merjen,miközben épp ő az,aki szégyellhetné magát.Nem érdemes ilyen fiúval járnia,és esetleg a szülei segítségét kéne kérni,amennyiben "T"várhatóan bántani akarja.Neked egyet tudok javasolni:próbálj beszélni vele,megkérni előtte,a barátságotokra tekintettel tegyen meg annyit,hogy meghallgat,majd józan fejjel próbálja átgondolja a történteket.Elmondani neki,ami történt,esetleg ha mented az msn-s logokat,mutasd meg neki,miről beszéltél a lánnyal.

2010. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!