Ilyen putris a Magyar?

Figyelt kérdés

[link]

képet előtt megnézni!


Meg lehet nézni mindenhol milyen szép modern házak,utcák,kertvárosok.

Magyarba pedig a putris utcák, putris parasztos házak, még Pesten is a legfőbb fővárosban is, még a jó gazdag negyedekben is pl rózsadomb,istenhegy stb jó putris falus parasztos minden.


Szóval a Magyar nép tényleg ennyire putris paraszt igénytelen visszamaradott ókori suttyó nulla nép lenne?


meg lehet nézni a képen a helyzetet. meg lehet is látni..

meg lehet nézni nyugodtan akár amerikát akár dublint akár angolokat mindenhol jó kis moder házak jó kis kertvárosok minden. cigányiába meg putri meg parasztosság.



2016. jan. 31. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de még a képeken sem látok semmilyen putrisságot. Összességében kevesebb pénze van a magyar családoknak, mint az amerikaiaknak pl. kerítést festegetni, de a legtöbb helyen a környezetemben igényes házakat látok.

Jártam pár helyen a nagyvilágban, és sehol nem láttam számottevő különbséget a magyar viszonyokhoz képest.


Ja de igen: Erdély sűrűjében, elsősorban a szegényebb, hegyi román falvakban, illetve a Felvidéken, ahol nem volt ritka látvány 2008-ban a kiégett(!) és sorsára hagyott ház az autóút mentén. Ahhoz képest már Nógrád megye is kimondottan nyugatiasnak hatott.

2016. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
A házak az adott nép lleki világáról árulkodnak. Például az amerikai esetében sugárzik belőlük a szabadság és az hogy egészséges demokráciában élnek. Attól ha itthon is pontosan olyan házakat építenének, attól még idehaza továbbra is diktatórikus kelptokratikus parazitizmus lenne, ahol a polgár mindössze egy adószámmal megbélyegzett adóalany.
2016. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pedig meg lehet nézni a bekeretezett magyar viszonyokat, mindenhol ezek a paraszt cigányos stílusú házak, majd meg lehet nézni a külföldieket ahol jó kis modern házak vannak.
2016. jan. 31. 23:59
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Továbbra sem értem, mi putris neked a bekeretezett képeken.

A házak azért nem modernek, mert


1) nem a nyolcvanas-kilencvenes években építették az adott várost, hanem párszáz évvel korábban.


2) a legtöbb házat sokkal inkább megéri felújítani, mint porig rombolni, és építeni helyette egy másikat, nulláról. Erre Magyarországon nagyon kevés embernek van pénze.


Amúgy a felső sorban látható angliai házak egyáltalán nem modernek, volt hozzájuk szerencsém. Pontosabban semmivel sem modernebbek, mint egy pofásan és igényesen felújított magyarországi ház.

2016. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, javítok egyet:


"A házak azért nem modernek, mert"


Azért nem modern KÜLSEJŰEK. Belül nagyon sokat abszolút korszerűsítettek már, csak kívülről ez nem feltétlenül látszik.

2016. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Annyit még hozzátennék, hogy egy ilyen "putris" városrész szerintem sokkal hangulatosabb, mint egy ultramodern, préri közepén hirtelen felhúzott lakóövezet. Egyszerűen látszik rajta, és érezni, hogy múltja van - legyen az bárhol Európában, nem feltétlenül Magyarországon.
2016. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

A te tudatod putris, tahó, bunkó, suttyó nulla.


Tehát a válasz: nem, te vagy ilyen és kivetíted "Magyarba"

2016. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, de engem az a dublini kaptafa-sorház a liverpooli vöröstéglás szegénynegyedekre emlékeztet.. a fehér színű házak meg inkább valami fagyizó/kávézó benyomását keltik..

A soproni utcakép szvsz elég pofás, nem tudom neked hogy jutott eszedbe erről ez a "putri paraszt" baromság..

2016. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Még ha putris képeket választottál volna, nem teljesen rendben lévő utcákról, azt mondanám hogy 'hát igen van ilyen is', de így csak egy rossz trollkodás az egész kérdés. Minden országban van szegényebb és gazdagabb környék - pl. Detroit sem Szabolcs megyében van.
2016. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te szívsz valami tudat módosítót??


A soproni Bella Lajos utca (bal alsó képed) mellett laktam, ott nőttem fel és ma is sokat járok ott. Azok fullos családi házak, kb 10 évesek, még soproni viszonylatban is a jobbak közé tartoznak. Teljesen rendbe vannak tartva, gondozott kertek, semmi szemét, maga a környék sem egy lepukkant gettó.


Volt szerencsém angliához 3 évet, az angolok összetennék a 2 kezüket ha csak hasonló házakban lakhatnának.

Ami a magyar házak és az angol közti különbség, csak pár szóban:

-Itthon van szigetelés

-Van dupla üveges szigetelő ablak

-Itthon nincs légrés a falban, ahová beköltözik egér, patkány.

-Itthon sehol sincs kártyáról töltögetős villany.

-Itthon 1 csapból jön a hideg-meleg víz, így lehet is használni a csapokat.

2016. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!