Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok amit...

Milyennek találjátok amit írtam? Kritikát várok, és ha írtál indolokd is meg kérlek!

Figyelt kérdés

Érezted már azt, amikor a hó apró szemcséi lábnyomaid emlékét őrzik. Üvöltő,dermesztő szél, átfonja karod, és utolsó martalékává válik az idő. Mennyi érzés, egy parányi kézben összetörve. Szétmorzsolódva a szél elhinti valahol messze egy kietlen földbe. Ahol nem szól már a harang alkonyom kopár kertjében. Nincsen már korhadt fa, ami visszaréved az őszi táj csendjére.


Hasonlatok az Örökkévalóságban


Arcod leheletének csordult

Lángját érzem szívemen

Hallod ezt?Zörög és gyilkolna királyi

Címeren

Mint a fákon a tavaszi hajtás,

Nappali kikelet

Borókától fénylő áradat lesi

a szirteket

Szivárvány - kövület az ég tisztaságán

bársonyos lelked festetik világossá

Benned szunnyadok, az övület- kérgén,

Gondolat száll, tested lépén

Ami ragyog és a lávában imát dalol

A mozdulat selymes kikeltje a Föld kékes

hegytetője

A semmi közepén, ülve, állva, összefonva-

szétzilálva, hegyen- völgyön- dombon át a

nyári napsugár hajnalán

hangod fülem éneke

A szirtek ölelése

Gyilkos vagy mártír a szerelemben nem hibázik

Koldus vagy király mindkettőt megvetik a

Napok romján

Olyan vagy akár az esti zápor a cseppjei a szájnak

Akár egy kenyér a haldokló- zsoltárnak

Kúszó idő az időtlenség viharában

Velem vagy az Örökkévalóságban



2016. febr. 13. 12:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
giccs, fantasy kategóriában elmegy, mint fan fiction
2016. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
57%
Semmi értelmet vagy mondanivalót nem tudtam kihámozni sem a felvezető szövegből, sem a versből. Összefüggéstelen szóáradatnak tűnik az egész.
2016. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
57%
Izzadságszagú gyártmány. És ahogy a strófákba szedett szövegek kínosan nagy részénél, itt sem lehet kibogarszáni, mi is van leírva. Különösebb kapcsolatok nélküli, egymásra lapátolt szavak tömkelege. De legalább a "mire gondolt itt a költő" kezdetű klaszikus ostobaságra megvan a válasz: arra gondolt, hogy valahol van még egy mariska, jó lenne előkaparni.
2016. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Beiigazolódott az elméletem, mert ezek a kommentek beteljesedtek a gyakorlatban. Látván, hogy ezt " a gyakori kérdések.hu címeres weboldalt 97%-ban Tesco árufeltöltők, benzinkutasok, hivatali közmunkások látogatják és a kommentek minősége a kultúrában való jártassgukat tükrözi.Ez a vers amit kiragadtam a munkásságomból, egy díjnyertes vers, ami megjelent egy könyvben, és irodalomkritikusok válogatták be , nem pedig hozzá nem értő, a felettiekben említett réteg billentyűharcosai. A tesztem elérte célját, bebizonyosodott , mint már sokadszorra, a kommentelők próbálnak mindenkit lehúzni a saját szintjükre.
2016. febr. 13. 14:13
 5/44 anonim ***** válasza:
57%
Ja, oké, csak a szokásos álértelmiségi nyafi. Beleszarsz a zongorába, de a bunkók nem értik kifinomult. érzékeny müvészeted. De nekünk jobb is így.
2016. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, jobb is az édes tudatlanságban aludni, vigyázz ,nehogy felébredj.
2016. febr. 13. 14:37
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
De bírom, mikor valaki mások lehordásaként egy komplett önjellemzést ír le :DDD
2016. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Linkeld már be a könyvet, amiben ez megjelent légyszíves! Vagy legalább a szerkesztőjét és címét írd már ide!
2016. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem mintha magyarázkodnom kellene neked, nem tudok linket, mert 2004,ben nyertem egy pályázatot, és akkor került be egy kék színű könyvbe, egy Irodalmi Antropológiába. Tudom az jön az a rész, hogy ez nem igaz, és ehhez hasonló. Otthon nincs tervem, de írtam egy könyvet is aminek folyamatban van a fordítása és már most kaptam egy jó ajánlatot egy külföldi könyvkiadótól. Ahelyett, hogy most jönne ismét a fikázás, inkább örülnétek mások sikereinek, mert én azt szoktam tenni.
2016. febr. 13. 17:49
 10/44 Molyember ***** válasza:
57%
Trolloló! :)
2016. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!