Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendelnétek ezek után pizzát...

Rendelnétek ezek után pizzát erről a helyről?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 pizzéria működik a városban, én a legkevésbé forgalmasat választom, mert nem rosszabb a szolgáltatás mint a többinél, és viszonylag gyorsak mert ugye nincs sok vevő.

Többször rendeltem, minden oké volt.

A házunk 32/a és 32/B, és két bejárat tartozik hozzá.(Az A-B jelzés nincs kint)

Régen mamám lakott a B-be, ma már üres.

Ha a B-be csöngetnek azt én nem hallom meg.

Többször elmagyaráztam melyik kapunál csöngessenek (zöld fémkapu, -és nem a mállott fa kapunál)

Aztán egyik alkalommal úgy döntöttem,hogy már annyiszor jött a futár, csak megjegyezte.

Hát nem.Látom,hogy van 5 nem fogadott hívásom, újra csörög a telefon.

A futár volt,hogy itt áll 10 perce.

Kimegyek, rögtön emelt hangon mondja,hogy hát ő már itt állt ennyi ideje, stbstb, de még mielőtt bármi csúnyát mondott volna, leszereltem ,hogy én szóltam,hogy ennél a kapunál csengessen, amire mondta,hogy akkor azt nem mondták neki. (tudta,hogy hazudok, de a vevőnek van igaza)

Kapott 200 jattot, igaza is volt, de azért nem tetszett a stílusa.

Aztán úgy voltam vele,hogy én voltam a hülye, rendelek még tőlük máskor is.

Ezúttal mamám házához kértem, mert ott tartottunk bulit, és jön a futár, felhív,hogy menjek ki mert mindjárt itt van.

Hát mondom jó.Kimegyek, megáll az úton, leszáll, én állok a járdán, azt mondja 3200 lesz, jöjjek, vegyem ki a pizzát a dobozból.

Oké, odaadtam 3500-at, meg még 200-at összedobtunk, így kapott 500 jattot, odaadtam, az aprót is, megköszöntem jelezve,h hogy nem kérek vissza, kivettem a pizzát és mentünk, mindenki a saját dolgára.


Na már most...nem hozza be a kapuig, kap 500 jattot, és meg sem köszöni?!

Feltételezem, hülyének nézett, és azt hitte,hogy nem számoltam ki, hogy csak 3200-at kell fizetnem, és azért sem köszönte meg,hogy elsunnyogja a 300 visszajárót.

Értem én,hogy egyszer elvettem az értékes idejéből (jelzem, most is csak az én pizzám volt nála, tehát nem is mások idejét raboltam, hanem azt,hogy ő a pizzériában meresszen a seggét -valószínűleg)

Voltam futár, abszolút tudom milyen bosszantó akár 2 percet is várni, de ezúttal szerintem tényleg tetű dolog volt a futártól,hogy egy köszönömöt nem tudott kimondani.

Ti mit szólnátok?Ezek után is rendelnétek még?

(ezúttal a pizza sem volt olyan finom, de ehető, inkább a futár viselkedése befolyásolna a további rendelésekben)

Nem kell mellém állni, elfogadom,ha neki adtok igazat bármiben is, csak kíváncsi lennék ki,hogy állna ehhez.

A történethez még hozzátartozik,hogy zárás előtt 30 perccel rendeltem, 10 perc alatt ért ki.(talán fáradt is volt)


2016. febr. 14. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi köze a helynek ahhoz, hogy paraszt a futár?

meg minek adsz jattot ha ekkora tahók a futárok?


Simán csicskának vagy nézve!


Rendeléskor közöld, hogy kizárólag telefonon hívjanak, mert szar az összes kapucsengő, én is úgy szoktam!



Te bonyolítod túl az egészet!


Ha meg valami tényeg gáz akkor hívd fel a helyet és kérd a főnököt!

2016. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Látom nem sokat fogtál fel...

Egy futár dolgozik ott...200 jattokat adtam eddig minden alkalommal.Jó a kapu csengő mindkét helyen, csak két különálló házról beszélünk, és mindkettő 32-es, csak leestek az A-B jelzések, és nincsenek pótolva.

2016. febr. 14. 11:12
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik...meg hogy rendlejek futár nélkül?Majd ide teleportálják?
2016. febr. 14. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vágom amúgy, ha paraszt minek adsz borravalót? Rendelj onnan, aztán max ne adj neki semmit az áron felül.
2016. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert előtte én voltam hülye,hogy megvárakoztattam, most meg be volt készítve a pénz, lényegében azért is,hogy ezúton is elnézést kérjek a múltkoriért.
2016. febr. 14. 12:14
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én simán nem adnék borravalót. Én mindig megjegyzem a gyökér futárokat. Mondjuk ez is érdekes, hogy olyan figyelmetlen, hogy ennyi alkalom után még nem szokta meg, hová vigye a cuccot, engem megismernek 3-4 alkalom után.
2016. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!