Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan, hogy...

Előfordult már olyan, hogy egy szám egymás után többször is megjelent valamilyen formában?

Figyelt kérdés
Nem hosszútávon, amiből aztán a szerencseszámok lesznek, hanem napi, vagy nagyjából heti szinten. Pl. a 4-es busz jön veled szembe, 4-en vagytok kék kabátban egymás mellett, ránézel az órádra és pont 14:44 van, rájössz, hogy 4 kiflit vettél, a 4-es ajtón kell bemenned valahova, stb.
2010. márc. 31. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon kicsi a valószínűsége:)
2010. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-est kaptam matekon, 1egydül én. Jó ez csak vicc volt, de hogyne történt volna, szinte bármilyen eseményből kilehet venni ilyen "egybeeséseket".
2010. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is a 4-es kisért, de ez állitólag szerencsétlen szám. Elegem van belőle!
2010. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Március 8.

ekkorra kellett az irodalom portfóliót leadni, 8 a szerencseszámom, tesóm 8adikán született, tesómnak u.ezen a napon kellett kreszből vizsgáznia, azon a napon pont 8 órám volt.. soroljam még? :-)

2010. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 333-as számmal volt/van ilyen, ill. a 108-cal is. Furcsa érzés fog el ilyenkor....

Ja, amúgy nektek nem szokott nem számmal, hanem mással, pl tárggyal, vagy bármivel megtörténni ugyanez? Nekem voltak időszakaim, amikor rája volt az az állat, ami bárhol 'jelentkezett.' (vagy hogy írjam)... különös.

2010. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kilenc. Most veszem észre, hogy itt van előttem egy billentyűzet és ha ahhoz hozzáadok még nyolcat, akkor kilenc lesz, de ha tízet adok az egy billentyűzethez és utána elveszek kettőt, akkor ugyancsak kilenc lesz. A születési évszámomban is van kilenc (1988).
2010. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!