Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek, hogy a...

Ti is úgy érzitek, hogy a Sunejjmán szultán, és népizenekara, egy hazaárulás? Hogy ezzel terhelni egy népet, aki ezektől szenvedett 150 évig, bűntett?

Figyelt kérdés
Ha a törökök sunejjmánját lehet játszani, akkor egy nap arra ébredhetünk hogy a hitler emlékiratait játssza a magyar TV?
2016. febr. 20. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez most nagyon megnyugtat, akkor elmondom, hogy nekem nem jön be ez a sorozat. De nem én döntök, 900 ezer fölötti a nézettsége.
2016. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy játékfilmsorozat/szappanopera egy történelmi korról, akár a törökök szemszögéből. Igaz, hogy nem mindenben hű a történelemhez, de az Egri csillagok sem az.

Miért számítana hazaárulásnak?

2016. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sunejjmán? Az ki a fene. Mi a bajod a sorozattal?

Hitlerről szóló film is rengeteg van.

2016. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne játszhatná a magyar TV Hitler emlékiratait? A History-n szoktak is menni II. VH-s dokumentumfilmek.

Nem értem, mi a baj a Szulejmánnal, ha arra gondoltál (feltételezem). Én mondjuk összesen egy részt láttam belőle valamikor másfél éve, tehát különösebben nem fogta meg a fantáziámat. De ennek ellenére sem értem, hogy mi a baj vele. A magyarok leigázásáról szól, vagy miről?

2016. febr. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Molyember ***** válasza:
Szerintem rossz kategória. A politika részlegben kaphatsz neked tetsző válaszokat, a nemzetvédő harcosok lényükből fakadóan ritkán nézik a kultúra rovatot.
2016. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!