Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Facebook-ot a mai világban...

A Facebook-ot a mai világban társkeresőnek használják ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
Az a véleményem erről az egészről, hogy az emberiség nagy része ezt az oldalt leginkább arra használja, hogy minnél jobban kellettese magát, (ez lehet lány és fiú is) és hogy egyre nagyobb népszerűséget arasson.

2016. febr. 21. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mármint az a része, amelyik feltűnő akar lenni?

Ők igen.

A többit meg nem veszed észre.


Társkeresőnek nem túl jó, ott nehéz ismerkedni.

2016. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Mert nyomorékok azért. Nekem már rendesen hányingerem van a kezdő ribik minden ruhájukban tükörben pózolós és a díszb*zik piperkőc 5 percenként feltöltött fotóitól, valami gagyi bölcsességgel fűszerezve képaláírásként. Ilyeneket jobb helyeken koncentrációs táborokba visznek.
2016. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Vajon még mi fog ebből lenni? A mai gyerekek úgy nőlnek fel, hogy ezt látják majd az oldalon, és egy teljesen de természetes dolognak számít majd az, hogy hírlapokon tini lányok ezrei mutogatják magukat. Én személy szerint úgy gondolom, hogy ezelőtt kb. 5-6 évvel ez nem volt ennyire erőteljes.
2016. febr. 21. 11:08
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

"nőlnek fel"

"teljesen de természetes"

Ezeket gondold újra.


Szerintem meg nem veszélyes, amiről írsz - természetes, hogy a fiatalok szeretnék megmutatni magukat és társat keresnek.

Régen is ez volt, csak ezt bálon csinálták, vagy utcai bulikon, és jobban felöltöztek, a prűd keresztény erkölcs miatt.


De ha szerinted ők ezért erkölcstelenek, akkor gondolkozz el: TE miért nem takarod el a hajad?

Pedig ez egyesek szerint ellenállhatatlan vágyfokozó!


Vagy pl. Afrikában, amíg a nők nem takarták el a mellüket, addig a kutyát nem érdekelte. Szokás kérdése.

2016. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"még mi fog ebből lenni?"

Vagyis: Mi lesz még ebből?


Szerintem semmi. Az inga oda-vissza billen. Gondolj csak a 20-as évek Amerikájára, a hippi mozgalmakkal.

Azóta ők is szelídültek.


Most éppen visszafelé billen az inga, tehát növekszik a prűdség.

2016. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, de ne is csodálkozzanak ha a képük visszaköszön ukrán és orosz oldalakról.
2016. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg nem veszélyes, amiről írsz"


Te azerinted az normális, hogy egy 12-13 éves kislány párkapcsolatot keres, és ráadásul kelleti magát kivetkőzve? Szerintem ezen lehetne elgondolkodni! Én még soha nem mutogattam a felső testem egy fotón sem, pedig nincs mit magamon szégyelni. A hajamról pedig annyit, hogy majd jó hogy nem járok sapkába nyáron is:)

2016. febr. 21. 11:40
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, ha 12-13 éves tini lány kezd felnőni. Hanem hogy olyan embereket gyártunk, akiknek nem sikerül.


Az önkifejezésben nincs semmi elítélendő. Egyformák nem lehetünk. A bűnözők miatt pedig a bűnözőket kell felelősségre vonni!

2016. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

"egy 12-13 éves kislány párkapcsolatot keres"

Csak szólok, hogy Júlia 14 éves volt, amikor megismerkedett Rómeóval!

Régebben korábban házasodtak az emberek.

De nyugodt lehetsz: a 12 éves lányok már akkoriban is párt szerettek volna. Csak ugye pofozták őket már akkor is, ha ránéztek egy fiúra.

Van is ilyen 35 éves ismerősöm, aki még nem tud ismerkedni, fél tőle. Fejlődik, mert 5 éve még nem is akart ismerkedni, ma meg már szeretne - csak még nem tud.


"és ráadásul kelleti magát kivetkőzve?"

Te SEMMIT nem fogtál fel abból, amit írtam?


"A hajamról pedig annyit, hogy majd jó hogy nem járok sapkába nyáron is:)"

Te TÉNYLEG semmit nem értettél meg abból, amit írtam?

Kendőhöz mit szólnál? Amit persze KÖTELEZŐ viselni, ha kilépsz otthonról. Régen ez volt.


Úgy látom, reménytelen vagy.

Sajnálom.

2016. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A mai világban élünk nem az 1400-as években te agyon iskolázott. Fogadni mernék hogy te is egy hülye kis némbet vagy akit már minimum 12 évesen megfektettek
2016. febr. 21. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!