Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki a pénztáros...

Jogosan akadtam ki a pénztároson? Többi lent

Figyelt kérdés

Vásároltam, szépen beolvastatta a géppel az áruk vonalkódját, már meg is volt a végösszeg, egyszer csak azt mondta, hogy lejárt a munkaideje és lelépett. egy pillanatra leblokkoltam, tanácstalanul néztem a többi vásárlóra, akik mögöttem várakoztam. Miután túltettem magam az első sokkon megkérdeztem a szomszédos kasszástól, hogy ilyenkor mi van. Ő sz avatkozott, hogy a hölgy aki elment egy nehéz időszakon van túl és amúgy is késik az aki őt váltja, jöjjünk át szépen egy másik kasszához. Erre mondom, hogy de már beütötték vásárlást. Végül gyorsan zárta a kasszát és átjött ide.

Ezen én nagyon felhúztam magam, jogosan?


2016. febr. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehezen tudom elhinni . xd Blokkol, nem fizetsz, nem is kér lóvét semmi ... Na és a kasszával, hogy számol el, ki zárja le, hogy adja át a váltójának ??? Mindez nagyon zavaros, gagyi és nagyon nem hihető, hallod . Milyen bolt ez, hol, melyik megyében ?
2016. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mondom a másik hölgy megcsinálta helyette

Kiskőrös, Bácskiskunmegye

egy kisebb coop

2016. febr. 27. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy másodpercek alatt megtudta csinálni . A kasszazárás nem 1 percet vesz igénybe . Jó, hogy ezt leírtad, te megnyugodhatsz, én viszont jól fel kú**tam magamat agyilag . Vannak ugyanis, olyan helyek ahol túljelentkezés, túlkínálat van és úgy dobálják az embereket és váltogatják mint a sza**os alsógatyát, mert nem tetszik pl. a képed . Ez bőven elég, hogy 1 hónap után az utcán találd magad, lehetsz bármilyen becsületes, tisztességes, jó dolgozó . Máshol meg mindenféle disznó embert felvesznek dolgozni és még falaznak is neki meg védik foggal, körömmel . xd Hihetetlen !
2016. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép esti mese volt!
2016. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Coopokról én jót még nem hallottam.
2016. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!