Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tumblr-omról?

Mi a véleményetek a tumblr-omról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonképpen miről szól?
2016. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
5-ös jár Rihannáért :))))
2016. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Mások hipster képeit rakosgatod ki. Most ez olyan, minta én elmennék a boltba, vennék narancslevet, egy fánkot, meg egy doboz joghurtot. Mindet kiraknám egy tálcára, aztán elvárnám, hogy dicsérjenek, hogy milyen ügyes, kreatív csaj vagyok, aki tük jó reggelit csinált. Csak igazából... nem is csináltam semmit.
2016. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:
75%

Szépen összerakogattál egy Tumblr template-et, Pistike?


Most dícséretet vársz?...Örülünk, hogy dolgoztál vele, jobb, mint ha kocsmáznál.


Ha értékelhető Tumblr-t szeretnél, vedd le az idegesítő zenét (aki muzsikát akar hallgatni, már úgyis berakta a háttérbe magának), és írj inkább egy pár érdekes bejegyzést.

2016. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tetszik,hogy nem az a depis,érvágós,nagyon sok szöveges tumbli, hanem sok képpel ellátott, viszont semmi extra nincs benne,neharagudj.:)
2016. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!